تاریخ ارسال : ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بیانیه کشتی گیران پس از بازدید از منطقه های زلزله زده کرمانشاه

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از ارتباطات عمومی فدراسیون کشتی؛ نمایندگان کشتی گیران تیم‌های ملی پس از حضور در منطقه های زلزله زده کرمانشاه بیانیه‌ای را خطاب به مردم عزیر ایران؛ مدیران و تمام خیرین انتشار یافته کردند.

–متن اطلاعیه کشتی گیران به توصیف زیر هست:   « به مردم همدل و شریف ایران و تمام عزیزانی که مسئولند.   سلام
با دقت به حضور اینجانبان در استان کرمانشاه، جهت انجام وظیفه ملی خود در معیت با مردم گرامی و فاجعه دیده این خطه پهلوان پرور، بر خود فرض می‌دانیم، مورد ها زیر را خدمت شما و مردم عزیزمان اظهار داریم:

  سلامبا دقت به حضور اینجانبان در استان کرمانشاه، جهت انجام وظیفه ملی خود در معیت با مردم گرامی و فاجعه دیده این خطه پهلوان پرور، بر خود فرض می‌دانیم، مورد ها زیر را خدمت شما و مردم عزیزمان اظهار داریم:بدیهی هست مسائل جاری مردم فاجعه دیده کرمانشاه، در روستا‌ها و شهر‌های ذیربط، از مسیر سازمان‌های دولتی و عمومی، نیرو‌های مسلح، و از تمام مهمتر کمک‌های از جانب مردم انبوهی که؛ با علاقه و نو دوستی کم نظیری، به منطقه های ذکر شده ارائه می‌گردد، کم و بیش ادامه داشته و در این ایام، دنبال خواهد گردید. البته قصد توضیح در رابطه مسائل و نواقص کار نداریم. به هرحال می‌پذیریم مسائل و تهیه نیاز‌های روزمره و جاری مردم شریف و مظلوم این خطه، با همه‌ی پیچیدگی کار و نواقص موجود، در فعلی در حال سراغ گرفتن هست.
ولی واقعیت این هست که، از یک سمت، بتدریج، ولی زیاد سریع‌تر از آن چیزی که تصور می‌کنیم، محیط عادی اداری و ادارهی، جایگزین شرایط اداره آشفتگی، در منطقه های ذکر شده خواهد گردید و از سمت دیگر، مردم گرامی و دلسوز کشورمان هم، درگیر جریان متعارف زندگانی شده و امکان سراغ گرفتن میدانی مشکلات مرتبط به زلزله‌زدگان این سانحه از سوی وی ، به دست کم محتمل خواهد رسید.

..

دغدغه کلیدی ما فرزندان این مردم، محیط اجتماعی و ادارهی چند روز آینده می باشد، که در آن فضا، کشور به فرایند عادی خود باز خواهد گشت، از انجایی که هموطنان باغیرتِ “کُرد”

دغدغه کلیدی ما فرزندان این مردم، محیط اجتماعی و ادارهی چند روز آینده می باشد، که در آن فضا، کشور به فرایند عادی خود باز خواهد گشت، از انجایی که هموطنان باغیرتِ “کُرد” ما در کرمانشاه، به علت تخریب منازل غیرایمن‌شان، بدون سرپناه می باشند.

در چنین هوای سردی، که درجات زیر صفر خود را به سرعت طی می‌کند، چه خواهند کرد؟

خود خوب تر می‌دانید، در پیچ و خم دستورات و ضابطه های دولتی، دادن وام و بعضی کمک‌های پولی به فاجعه دیدگان این سانحه، حتی اگر بسهولت هم پژوهشگر گردد، از پس زمانِ محدودِ باقیمانده تا زمستانِ کشندهِ ارتفاعاتِ کرمانشاه، بر نمی‌آید… آیا خوب تر نیست از قدرت مردم بکارگیری کنیم و تمام پشتیبانی حاکمیت را پشتیبان آن نماییم؟

پیچ و خم کار دولتی، به حل مشکل سرمای زمستان سال کنونی هموطنانِ بی خانمانِ کرمانشاهیِ ما، نخواهد انجامید.
آیا خوب تر نیست از قدرت مردم بکارگیری کنیم و تمام پشتیبانی حاکمیت را پشتیبان آن نماییم؟فقط احتیاج به اعتماد به مردم، و اداره کلان و مثبت از سوی دولت داریم تا به سرعت، تمام آنان که بی احتیاج از هر دولتی، همواره خیّر بوده و می باشند، قسمتی از مشکلات موجود را حل کنند.
به مفهومی واقعی در کرمانشاه،
” “
پس:
“به مفهومی واقعی در کرمانشاه،” هوا بس ناجوانمردانه سرد هست. “

برای یک مرد ایرانی، چه مسلمان، چه غیر مسلمان، از هر طایفه و طائفه‌ای، “ناموس”

باید این رنج را با جانِ و وجودمان حس کنیم، که این شرایط، چه درد و غمی برای یک مردِ ایرانی دارد.

باور کنید، فشار روانیِ این شرایط، سوزناک‌تر از، سرمایِ کشنده زمستان، در بلندای کرمانشاه هست.

.

ما از جانب مردم توانمند داریم که هرگاه با دلشان متوجه مبحثی گردند، قدرت عظیمی خواهند داشت، که هیچ مسئله ای نمی‌تواند در برابر خواست دلی آنان، پایداری کند.
.
دلِ مردمِ ایران، با مردمِ کرمانشاه هست..

قاسم رضایی قهرمان المپیک و عنوان‌دار دنیا، حسن رحیمی قهرمان دنیا و عنوان‌دار المپیک، کمیل قاسمی عنوان‌دار المپیک و دنیا، حسن یزدانی قهرمان المپیک و قهرمان دنیا، سعید عبدولی قهرمان دنیا و عنوان‌دار المپیک، مسعوداسماعیل پور عنوان‌دار دنیا، محمدعلی گرایی عنوان‌دار دنیا، حسین نوری عنوان‌دار جهان»


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75157

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.