تاریخ ارسال : ۰۷ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۳۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بیانیه کمیسیون امنیت ملی در خصوص افشای فایل صوتی ظریف

نقوی حسینی: بیانیه کمیسیون امنیت ملی در خصوص افشای فایل صوتی ظریف، موضع رسمی کمیسیون استبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری صداوسیما به نقل از خانه ملت، سید حسین نقوی حسینی در حاشیه نشست علنی نوبت صبح امروز مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با اشاره به بیانیه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درباره انتشار سخنان وزیر امور خارجه اظهار داشت: وقتی رئیس کمیسیون این بیانیه را تائید می کند به معنای این است که موضع رسمی کمیسیون است.
وی اضافه کرد: مصوبات کمیسیون با تایید نصف به علاوه یک نفر از کل اعضا رسمیت می یابد و وقتی که بیانیه کمیسیون به تائید نصف به علاوه یک اعضا برسد، می توان آن را بیانیه کمیسیون دانست.
نقوی حسینی ادامه داد: وقتی رئیس کمیسیون می گوید که این بیانیه رسمی کمیسیون است همه اعضا باید تائید کنند و سخنگوی کمیسیون نیز باید بگوید که این بیانیه رسمی کمیسیون است. ممکن است در کمیسیون اختلاف نظری هم باشد، مگرچه اشکالی دارد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: من اطلاعی از افرادی که این بیانیه را امضا کردند ندارم و اگر اطلاع داشتم بیان می کردم ولی وقتی که رئیس کمیسیون عنوان می کند که این بیانیه، بیانیه رسمی کمیسیون است قطعا نصف به علاوه یک امضای اعضای کمیسیون را دارد و به هر حال این بیانیه رسمی کمیسیون است.
نقوی حسینی در پاسخ به این سوال که گفته می شود اعضای کمیسیون به دنبال شکایت از کریمی قدوسی هستند و آقای کواکبیان نیز پیگیر این موضوع است، گفت: من اطلاعی از این موضوع ندارم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=35523

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.