تاریخ ارسال : ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بیشتر از ۵هزار هرمزگانی مهمان منطقه های جنگی جنوب کشور گردیدند

محمود قاسمی در صحبت با خبرنگار مهر از حضور زوار به منطقه های عملیاتی جنوب کشور در قالب کاروان ها و خودرو های شخصی اطلاع داد و گفت: علیرغم هزینه های بالایی که زوار برای حضور در منطقه های عملیاتی جنوب کشور باید متقبل می گردیدند اما شاهد ستقبال باشکوهی از سوی مردم بودیم.

فرمانده اردوگاه پیامبر اعظم(ص) سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در آبادان، گفت: بیش از۵هزار نفر از۲۵ اسفندماه تا ۱۰فروردین ماه در قالب کاروان های ۴۴ نفری و خودروهای شخصی از استان هرمزگان در منطقه های عملیاتی حضور بهم رسانده اند و این نشان از ارزش مردم استان به شهداء و خانواده معظم شهدا دارد.

قاسمی با اشاره به استقبال بی مثل مردم استان بعد از باخبر شدن از اردوگاه هرمزگان در آبادان بیان داشت: سال کنونی به نسبت سال گذشته خیلی از مردم استان با اطلاع از محل اردوگاه پیامبر اعظم(ص) در آبادان به این منطقه های عزیمت کرده اند، در روزهای اول سال ۹۷ بیشتر از  ۳۵ خانوار در این اردوگاه کار ساکن کردن و پذیرایی آنان انجام شده هست.

وی از حضور کاروان ها و خودروهای شخصی سراسر کشور مثل سال های گذشته گفت و اضافه کرد: سال کنونی مثل سال های گذشته پذیرای زوار از سراسر کشور در قالب کاروان ها و خودرو های شخصی بوده ایم که با سازگاری های قبلی برای آنان ساکن کردن و پذیرایی مهیا می گردید.

قاسمی اظهارداشت: در این ایام اردوگاه پیامبر اعظم (ص) هرمزگان در خوزستان از استان های دیگر نیز پذیرایی و کار ساکن کردن آنان را انجام می گردد استان های مثل تهران، اصفهان، بوشهر، آذربایجان شرقی و غربی و دیگر استانهایی که احتیاج به ساکن کردن داشتن را پذیرش می کرد.

فرمانده اردوگاه پیامبر اعظم(ص) سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان در آبادان، تصریح نمود: بر طبق نظر سنجی های صورت گرفته از زائرین استان حضور در منطقه های عملیاتی یکی از رؤیاهای آنان بود که به این زیارتگاه ها بیایند و از نزدیک زیارت کنند و ذره ای از دلاور مردی ها، جسارت، ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان و شهداء را در این منطقه های رویت کنند.

قاسمی فرمانده اردوگاه پیامبر اعظم (ص) سپاه امام سجاد (ع)استان هرمزگان درآبادان گفت: اردوگاه پیامبر اعظم (ص) سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان که در بیست کیلومتری آبادان قرار دارد ؛ هر ساله پذیرای زائرین شهدای گمنام هست و در ایام نوروز این استقبال به حداکثر خود در طول سال می رسد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94097

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.