تاریخ ارسال : ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۶:۳۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بیشتر تهیه کنندگان فیلم را در زمان اکران رها نمی کنند/ اکران فیلمهایمان به شیوه سنتی هست

بیشتر تهیه کنندگان فیلم را در زمان اکران رها نمی کنند/ اکران فیلمهایمان به شیوه سنتی است

در این راستا و در سینمای ایران، ، تهیه کننده توان دارد نقش عمده ای را ایفا کند و در زمان اکران رخدادهای خوبی را رقم بزند. اما تهیه کنندگانی داریم که در این برهه زمانی طلایی، فیلم را به حال خود رها می کنند و مطمئنا این کارکرد منفی روی روند اکران آن اثر (هرچقدر هم که با کیفیت باشد) تاثیر می گذارد.

البته نباید از مافیای اکران و میزان قدرت تهیه کننده و سرمایه هایی که از جیب تهیه کننده و یا توسط وی آورده می گردد به راحتی عبور کرد.

پیمان جعفری تهیه کننده  سینما در مورد چرایی رها شدن فیلمها در زمان اکران توسط برخی تهیه کنندگان به خبرنگار گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: در زیادتر مواقع سرمایه گذار موجب می گردد که تهیه کننده را در زمان اکران پررنگ نمی بینیم؛ یعنی سرمایه گذار همه کارها را متقبل می گردد. در حالی که این مسیولیت بر گردن تهیه کنندگان می باشد.

وی اضافه کرد: بیشتر کسانی که در حوزه تهیه کنندگی فعالیت دارند، خودشان کارشان را به خوبی انجام می دهند و مسیولیت پذیر می باشند و زمان اکران که جزء اقدامات آنهاست، فیلم را رها نمی کنند.

علیرضا رئیسیان،  کارگردان و تهیه‌کننده سینما نیز در این باره عنوان نمود: در همه جای جهان، جریان اکران تنها ذی ربط به برنامه ریزی‌های پخش، قراداد نمایش ها و… هست و کارگردان و تهیه کننده منحصرا توان دارند کمک های اندکی به این مبحث کنند؛ اما شیوه پخش سنتی ما از طریق تبلیغات جزئی، نمایش های مردمی و…

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95020

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.