تاریخ ارسال : ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۴۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بیش از ۷۸هزار متر اصلاح و توسعه شبکه آبرسانی در مازندران انجام شد

معاون مهندسی و توسعه شرکت آب  وفاضلاب شهری مازندران، گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه، ۷۸هزار متر لوله گذاری در بخش اصلاح و توسعه شبکه های آبرسانی در سطح استان انجام شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس یزدان پناه، با اعلام خبر بالا، افزود: در این مدت ۲۱هزار متر اصلاح و ۵۷ هزار متر توسعه شبکه  در بخش آب انجام شد.

وی، از استانداردسازی ۱۰۴۱ فقره انشعاب در سالجاری خبر داد و تصریح کرد: ۶ هزار و ۳۵۰ خط انتقال نیز در این مدت احداث شد.

معاون مهندسی و توسعه آبفاشهری، به اجرای عملیات لوله گذاری فاضلاب در شهرهای ساری، بابلسر، بابل، قائمشهر، نوشهر و چالوس اشاره و تصریح کرد: طی یک ماه آذر، در مجموع  نسبت به لوله گذاری فاضلاب به طول ۱۲۳۸ متر و نصب  ۲۶۹ فقره انشعاب خانگی در این شهرها اقدام  شد.

مهندس یزدان پناه، با اشاره به پیگیری بهره مندی فاضلاب ۵ شهر اولویت دار استان از تسهیلات بانک توسعه اسلامی به مبلغ ۲۶۰ میلیون یورو، افزود: پیگیر ردیف اجرایی و مصوبه کمیسیون ماده ۲۳ پروژه های فاضلاب شهری نکا، بهشهرو گلوگاه نیز هستیم.

وی،از پیشرفت ۹۰ درصدی مطالعات اصلاح کیفیت و آب شیرین کن شهرهای نور و رویان و سرخرود  و نیز پیشرفت ۴۰ درصدی فاز یک مطالعات آبرسانی و شبکه توزیع آب شهر هچیرود، پیشرفت ۶۰ درصدی فاز یک مطالعات فاضلاب شهرهای تنکابن، نشتارود، عباس آباد ، سلمانشهر و کلارآباد، پیشرفت ۹۵ درصدی مطالعات طرح فاضلاب شهرهای نکا و گلوگاه خبر داد.

 

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=39682

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.