تاریخ ارسال : ۱۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۵۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بیمارستان صحرایی در قصرشیرین برپا شد

صائب مدرسی در گفت‎وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه با اشاره به اینکه مرکز فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه از ابتدای آغاز طرح اربعین در آماده‎باش به سر می‎برد، اظهار داشت: با بازگشت زائران از کربلا نیروهای اورژانس آماده خدمت‎رسانی به این عزیزان هستند.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه ۳۶۰ نفر در مرکز فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه در آماده‎باش هستند، گفت: ۱۰۰ دستگاه آمبولانس نیز در استان کرمانشاه نیز به کار گرفته شده است.

مدرسی از برپایی بیمارستان صحرایی در قصرشیرین خبر داد و گفت: این بیمارستان ۵۰ تختخوابی در شهرستان قصرشیرین به کمک استان قزوین راه‎اندازی شده و در حال حاضر نیز به مردم منطقه خدمت‎رسانی می‎کند.

وی از اعزام نیروهای معین اورژانس به مهران خبر داد و افزود: در صورت بازگشایی مرز خسروی برای بازگشت زائران ۲۰ درصد از نیروهای اورژانس به منطقه اعزام می‎شوند.

 رئیس مرکز فوریتهای پزشکی کرمانشاه  با اشاره به اینکه ۸۶ پایگاه ثابت و سیار از ورودی‌های استان کرمانشاه تا مرز خسروی در مسیر تردد زائران شد، اظهار کرد: مراکز اورژانس استان کرمانشاه از پنجم تا ۲۵ آبان ماه به زائران خدمت‎رسانی می‎کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73983

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.