تاریخ ارسال : ۰۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۹:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بی‌خبری از وضعیت کاراته‌کای ایرانی ناپدیدشده در پاریس

به گزارش تسنیم، آروین باقری کاراته‌کای کشورمان که با هدف حضور در رقابت‌های لیگ جهانی پاریس به‌همراه دیگر نمایندگان ایران روز گذشته تهران را به‌مقصد این شهر ترک کرده بود، پس از حضور در فرودگاه پاریس ناپدید شده و تاکنون هیچ خبری از وضعیت وی به دست نیامده است.

یکی از افراد حاضر در فدراسیون کاراته ضمن تأیید ناپدید شدن باقری گفت: پیش از اعزام، مسئولان فدراسیون کاراته از سفارت فرانسه خواسته بودند که پاسپورت‌های نفرات اعزامی را به فدراسیون بدهند تا به‌نوعی فدراسیون نظارت بیشتری بر این موضوع داشته باشند. باقری جزو نفراتی نبوده که کمیته فنی آن را برای این اعزام انتخاب کرده باشد و یا فدراسیون کاراته هزینه سفر او را داده باشد. او با هزینه شخصی به این سفر اعزام شده است. قطعاً اگر در مورد معرفی او برای حضور در مسابقات نامه‌نگاری از سوی فدراسیون کاراته ایران صورت گرفته باشد مسلماً اسناد ضمانتی مالی در اختیار فدراسیون خواهد بود.

به گزارش تسنیم پیش از این کمیته فنی فدراسیون کاراته نام ۹ نفر را برای حضور در رقابت‌های لیگ جهانی پاریس اعلام کرد که این نفرات با هزینه فدراسیون به این مسابقات بروند که غیر از مهسا افسانه بقیه نفرات به پاریس اعزام شدند.

ظاهراً به‌جز رضا سلیمانی که به‌عنوان نماینده فنی کنار تیم اعزامی است، نماینده حراست وزارت ورزش و جوانان نیز کاروان ایران را در این سفر همراهی می‌کند. به‌جز لیست اعلامی کمیته فنی چندین کاراته‌کا و و یک مربی با هزینه شخصی خود را به پاریس رساندند. نفراتی همچون طراوت خاکسار و سمانه خوش‌قدم از بازیکنان و مربیانی هستند که به‌هزینه شخصی‌شان به فرانسه اعزام شدند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=9839

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.