تاریخ ارسال : ۱۲ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۴۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بی‌منطقی آمریکا در دنیا بر همگان مسجل شده است

داوود اصغری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ورامین، با اشاره به فرا رسیدن سالروز تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان اظهار داشت: استکبارستیزی ملت ایران امسال رنگ و لعاب دیگری دارد، و احساسات ضدامریکایی مردم ما بیش از پیش افزایش یافته است؛ چرا که برای همه دنیا و مردم ما مسجل شده که امریکا هیچ منطقی ندارد و با صحبت و مذاکره نمی‌توان با او به نتیجه رسید.

وی در ادامه با بیان اینکه صحبت‌های اخیر ترامپ انزجار مردم را نسبت به امریکا افزایش داده است تصریح کرد: امسال در ۱۳ آبان ماه مردم شعار مرگ بر امریکا را محکم‌تر از گذشته سر می‌دهند، و با حضور پرشور خود در راهپیمایی این روز پاسخ یاوه‌گویی‌های دشمنان را می‌دهند.

فرمانده سپاه ناحیه ورامین با اشاره به فعالیت‌های انجام شده در سطح شهرستان در این زمینه عنوان کرد: در روز ۱۳ آبان در سطح شهرستان در سه نقطه جوادآباد، خیرآباد و مرکز شهر تجمع و راهپیمایی برگزار می‌شود که پس از راهپیمایی، سردار نصیری سخنرانی‌ می‌کنند؛ همچنین چندین مراسم را در سطح بسیج دانش‌آموزی، پایگاه‌ها و حوزه‌های بسیج با محور استکبارستیزی داریم.

اصغری افزود: در رابطه با دانش‌آموزان با برگزاری نمایشگاه‌ها و جلساتی که توسط هادیان سیاسی و سخنرانان اداره می‌شود، مسائل مختلف تبیین می‌شود تا جوانان و نوجوانان محصل بدانند که امریکایی‌ها به دنبال چه چیزی هستند، و آیا تنها بحث هسته‌ای مطرح است و یا موضوع دیگری در میان است.

وی بیان کرد: دانش‌آموزان ما باید بدانند که مشکل امریکا با ما ریشه‌ای است و حتی اگر در بحث هسته‌ای و موشکی هم با آن‌ها کنار بیاییم باز هم از دشمنی آن‌ها کم نمی‌شود، و در واقع مشکل آن‌ها با انقلاب اسلامی است و تا زمانی که اسلام در این مملکت حاکم باشد با ما سر ستیز دارند.

فرمانده سپاه ورامین در ادامه اظهار داشت: امریکایی‌ها از ابتدای پیروزی انقلاب با ما دشمنی کردند و این مسئله در مقاطع مختلف به ما ثابت شده است؛ چرا که همواره سعی در فروپاشی انقلاب اسلامی ما داشته‌اند؛ اما امروز دیگر حرفی برای گفتن ندارند و همه مردم و بسیجیان در روز ۱۳ آبان با شرکت در راهپیمایی به طور یکپارچه و متحد فریاد مرگ بر امریکا سر می‌دهند.

اصغری در پایان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه اگر بخواهیم در مقابل دشمنان بایستیم باید به ظرفیت‌های درونی خود توجه کنیم خاطرنشان کرد: ما باید روی توانایی‌های خود بیشتر تکیه کنیم و به هویت خودمان اعتقاد داشته باشیم، که اگر اینگونه باشد می‌توانیم در مقابل تمام دشمنی‌ها ایستادگی کنیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73036

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.