تاریخ ارسال : ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۱۶:۰۵ 3 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بی توجهی مطلق رسول خادم به مربیان سازنده کشتی مازندران

یکی از مربیان در شورای فنی می گوید؛ نظر رسول خادم برنامه مربیان و کشتی گیران است و همه با رسول خادم لبیک گفته اند و انشالله این ادعای وی به برکت حقوق ماهیانه ۳ میلیون تومان نباشد.

۲۰۱۶۰۶۱۰_۲۲۰۱۲۱

شلمچه نیوز- ساری( شعبان وفایی نژاد)؛  علت اینکه نام رسول خادم را به عنوان مسئول مستقیم بی توجهی به مربیان سازنده کشتی مازندران می دانیم به این خاط است که  ما در کشور تشکیلاتی به نام فدراسیون کشتی نداریم تا در چهارچوب ظوابط قانونی عمل نماید و همه عزل و نصب ها و تصمیم گیری ها بر اساس سلایق وی صورت می گیرد اما نگارنده با بیان اینکه موضوع قصد بر توهین به اعضای ارزشمند پیشکسوتان شورای فنی فدراسیون را ندارد و این عزیزان تنها فرمانبردار دستورات دیکته شده رسول خادم هستند!

یکی از مربیان در شورای فنی می گوید نظر رسول خادم برنامه مربیان و کشتی گیران است و همه با رسول خادم لبیک گفته اند و انشالله این ادعای وی به برکت حقوق ماهیانه ۳ میلیون تومان نباشد.

اما چرا می گویم اهانت به مربیان سازنده کشتی مازندران شده که در این بحث مواردی را از نظر می گذرانیم:

 • در مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی المپیک ریو نام و یاد و حضوری از مربیان کشتی مازندران نبود و حتی برای چند دقیقه هم اجازه حضور به مربیان مازنی در کنار تشک داده نشد . ظاهراً برخی از مربیان مازندرانی در حد ماساژور یا آنالیزور و جدول نویس پشت صحنه حضور دارند که این توهین آشکار به مربیان شایسته و لایق و سازنده این دیار است و رسول خادم به جای آنها ، از افرادی چون محمد بناء / رضا لایق / دودانگه و توکلیان استفاده می کند .
 • در مسابقات انتخابی تیم ملی نوجوانان کشورمان ۸ مازندرانی اول شدند اما در تعیین مربیان تیم ملی از مازندران به هیچ عنوان هیچ یک از مربیان سازنده این قهرمانان توجهی نشد و مربیان برگزیده شدند که به صورت روابط فعالیت می کنند و کار مربیگری انجام نداده اند .
 • رسول خادم مدعی بود که در تعیین نفرات و کادر فنی تیم ملی ظوابطی وجود دارد آنهم هر مربی که بتواند قهرمان تحویل تیم ملی دهد در کادر فنی تیم جای می گیرد که این شعار رسول خادم نیز به دروغ تبدیل شد!
 • در تصدیق بند فوق از سید علی خدایی مربی سازنده کشتی ساری یاد می کنیم که دو کشتی گیر تحویل تیم ملی داد / علی شکری پور / فرامرز بوداغی / حسین نقیبی از سوی فدراسیون کشتی به عنوان مربیان سازنده کشتی کشور معرفی شدند اما جایگاه این عزیزان کجاست ؟ نه نقش و نه جایگاه تصمیم سازی و تصمیم گیری در تیم ملی ندارند و حتی به اردوی تیم ملی دعوت نشدند که این موضوع توهینی آشکار به مربیان سازنده کشتی مازندران بوده و هست .
 • همین رفتار و کردارها موجب دلسردی مربیان سازنده کشتی مازندران شده چون به شعور و خدمات آنها بی توجهی می شود.

زمان مخابره:۲۱/۱۱-۱۳ شهریور


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=24294

برچسب ها:
, , , ,


 • محمدرضا کریمان - تهران ۱۳۹۵-۰۶-۱۴ - ۱۱:۰۴ - پاسخ دادن

  آقای وفایی‌نژاد! سلام علیکم. اکثر کشتی‌دوست‌ها و دنبال‌کنندگان سیر و احوال کشتی، از مغرض‌بودن شما آگاه هستن … و اصلاً می‌دونن ریشۀ این غرض، ار کِی و کجاست! دیگه نذار بگیم اصل داستان چی بوده! چند ساله داری می‌پَری به پهلون رسول خادم و مطالب مغرضانه و بی‌اساس می‌نویسی تا بزرگ بشی و دیده بشی؟! (نیست توی دوره‌های سابق، رؤسای فدراسیون، حلوا-حلوا می‌کردن مازندران رو! همین الانش اونقدر دارن به کشتی‌گیرهای مازندرانی بها می‌دن که یه‌عده به اشتباه فکر می‌کنن رسول خادم، اصالت مازندرانی داره (مثال: جریان کشتی آقایان کمیل و هادی)!). خلاصه، کسی، نه شما رو می‌شناسه و نه می‌بینه و نه به مطالبتون، اعتنایی می‌کنه! نه افتخار خاص و برجسته‌ای توی کشتی داشتین! نه خدمتِ برجسته و خاصی کردین و نه …! بسم‌الله! خیلی توانمند هستی، بفرما وسط گود! کنار گود، بَده! فقط یه گوشه نشستین و تئوری‌پردازی می‌کنین! خودت رو خسته نکن، قربونت برم! برو به زندگیت برس! مخلص کلام … والسلام .

 • صاحب قلم ۱۳۹۵-۰۶-۱۶ - ۰۷:۳۷ - پاسخ دادن

  جناب آقای محمد رضا کریمیان
  بنده نیز به نوبه خود به حضور حضرتعالی عرض سلام و احترام دارم ؛ قبل از اینکه به بحث فنی موضوع بپردازم حضرتعالی را به رعایت ادب و نزاکت در قلم دعوت می کنم و انتظار می رود با این ادبیاتی که از شما مطرح شده قطعاً یک فرد اجتماعی و متشخص هستید و این سبک بیان دیدگاه قطعاً شایسته شخصیت شما نیست .
  اما شما تنها در یک مورد بحثی را در رابطه با کمیل قاسمی و هادی مطرح کرده اید مبنی بر اینکه خادم اصالتاً مازندرانی است !
  قابل توجه که فدراسیون کشتی در رابطه با بحث انتخاب این دو پهلوان فرآیندی را مطرح کرده بود که کمیل قاسمی از این فرآیند با سرافرازی عبور کرد و این موضوع ارتباطی به رسول خادم ندارد و او نمی توانست انتخاب دیگری داشته باشد .
  بحثی که بنده مطرح کرده ام در حوزه حق و حقوق مربیان سازنده بود که ایکاش شما در همین حوزه به دور از فرافکنی و شعارهای جانبدارانه ، پاسخ فنی را رعایت ادب و اخلاق مطرح می کردید .
  امیدوارم حضرتعالی با این چند کلمه دفاع از آقای رسول خادم در بحث مربیان مازندران مطرح کرده اید به وظیفه خود عمل نموده و انتظار می رود که مباحثی که پیرامون حق و حقوق مربیان سازنده اعلام شد بنده را با رعایت شئونات اخلاقی نقد کنید .

 • کشتی گیر قدیم قهرمان جهان ۱۳۹۵-۰۶-۱۶ - ۱۲:۵۰ - پاسخ دادن

  مربیان کشتی شاید مظلوم ترین مربیان ورزش ایران باشند مخصوصا مربیان پایه و به خصوص مربیان مازنی که باکمترین امکانات وحتی بدون نام نشان بیشترین کشتی گیر در سطح جهان والمپیک ر اتربیت کردند. موحد-حبیبی-محمدیان-ترکان-سوخته سرایی-جویباری-حاجیزاده- و همین جدیدای کشتی با نام ونشان را چه کسانی تربیت کردند؟ حتما رسول خادم نبود! من با وفایی نژاد کاملا موافقم.

 • دیدگاه شما

  معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.