تاریخ ارسال : ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۹:۰۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

بی خبری موسوی لاری از یارانه دولت احمدی نژاد و حقوق های نجومی در دولت راستگویان!

وزیر کشور اصلاحات به گونه ای از عملکرد ۸ ساله دولت سابق سخن می گوید که در آن ۸ سال انگار هیچگونه خدماتی به کشور نشده است.

شلمچه نیوز- شعبان وفایی نژاد؛ سید عبدالواحد موسوی لاری همچون همه دولت مردان کنونی در اظهار نظری عجیب مدعی بود که دولت قبل تنها کاری که انجام داده پرداخت یارانه ۴۵ هزار تومانی به ملت بوده است اگرچه طی حدود ۴ سال گذشته همه مسئولین کنونی هرچه در توان داشتند خدمات نظام اسلامی در ۸ سال دولت قبل را کاملاً تخریب و زیرسوأل برده اند ولیکن با توجه به عملکرد دولت و مقایسه مردم از عملکرد این دولت با دولت قبلی ، بهترین قضاوت ها صورت گرفته و میگیرد.

۶۳۵۸۳۰۲۳۴۸۳۹۶۹۰۵۹۰

نگارنده نیز معتقد است که در دولت گذشته فساد مالی و اداری بسیار زیادی حاکم بود حال باید دید طی این بیش از ۳ سال دولت کنونی عملکرد برخی از مدیران دولتی چگونه بوده که مردم احساس می کنند از چاله به چاله افتاده اند.

اگر پرداخت یارانه های ۴۵ هزارتومانی به مردم کشور را به عنوان بلایای دولت قبلی نسبت دهیم پرداخت حقوق های نجومی در دولت راستگویان و اعتدال گرا که مردم ما را سخت مأیوس از دولت و نظام کرده ، چه بنانیم که حتی مقام معظم رهبری صراحتاً موضع صریحی در این خصوص اتخاذ و ابراز گله مندی بسیار از مسئولین کردند و خواستار برخورد قاطعانه با متخلفان فارغ از هر نوع مسئولیت و جایگاه در دولت شدند.

اشاره می شود غارت علنی در بیت المال در دولت قبلی علنی نبود و در غالب مفسدینی همچون شهرام جزایری ها / خاوری ها و رنجانی ها صورت می گرفت آنهم به صورت زنجیره وار که بیان این نکته خالی از لطف نیست این مسئله در دولت احمدی نژاد به بهانه دور زدن تحریمها ، منافع بسیاری را برای افراد مذکور و دیگر افراد پشت پرده این داستان به وجود آورد که کثیف ترین نوع دفاع از ملت با هدف غارت بیت المال در دستور کار قرار گرفته بود.

این روزها نیز مشاهده می شود زراندوزان دولت قبل امروز به عنوان عابربانک سیار در حال باج دهی تحت عنوان خیریه ورزشی و فرهنگی هستند.

به هر حال ظاهراً جناب موسوی لاری از افکار عمومی کشور خبر ندارند ؛ آقای لاری شما بهتر است به جای مردم سخن نگوئید واقعیت های موجود در جامعه وخیم تر از آن چیزی است که از زبان شما جاری می شود و باید واقعیت ها بدون کم و کاستی به رئیس جمهور منتقل شود .

با تخریب و سیاه نمایی هیچ یک از مشکلات کشور کم و یا مرتفع نخواهد شد ؛ صاحب قلم منکر مشکلات مردم در دولت قبلی نبوده ، نیست و نخواهد بود اما باید باور داشت مشکلات کنونی دولت و تخلفات مالی مدیران ما چندین برابر دولت قبلی است که متأسفانه ضریب اعتماد عمومی مردم را به دولت و دولتمردان تا حد چشمگیری کاهش داده است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=19997

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.