تاریخ ارسال : ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۰۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

“بی عدالتی” مشکلات کنونی کشور را ایجاد کرده است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از شهرضا،

نایب ریاست مجلس شورای اسلامی با اظهار اینکه با اتخاد مسلمین پوزه ایالات متحده به خاک کشیده می‌شود، دنبال کرد: هنگامی مسلمین با هم اتخاد دارا باشند ایالات متحده هیچ نادرستی نمی‌تواند، بکند.

وی با اشاره به ارزش اجرای عدالت در کشور، گفته بود: داعیه حضور پیامبران و مصلحان برای اعمال عدالت بوده هست، اما متاسفانه در جامعه ما عدالت عملا رویت نمی‌شود و این چیزی هست که مردم آن را لمس می‌کنند و همین مسأله سبب بروز مشکلات فراوانی می‌شود.

نایب ریاست مجلس شورای اسلامی با اظهار اینکه هنگامی مشکلات حل نمی‌شود به سبب آن هست که علم آن کار را نداریم، اضافه کرد: شجاعت نداریم که بگوئیم کارشناس آن کار لازم هست گفت وگو کند.

قاچاق کالا و ارز، کشور را با رکود رو به رو کرده است

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان نیز در این سمینار اظهار کرد: یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که کشور را با رکود رو به رو کرده قاچاق کالا و ارز هست.

وی با اظهار اینکه مجلس شورای اسلامی در پی اتخاذ تدابیر و وضعیت مقرراتی هست تا از رکود کمرشکنی که بر بازار حاکم هست بیرون شویم، اضافه کرد: یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی که کشور را با رکود رو به رو کرده قاچاق کالا و ارز هست.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با اشاره به اینکه لایحه مقابله با قاچاق کالا و ارز در مجلس تصویب شده، گفته بود: کالای قاچاق کمر تولید کنندگان را شکسته هست.

موسوی با اظهار اینکه شهرضا در صنعت نساجی سخنی برای گفتن داشت، اظهار کرد: نبوغ صنعت نساجی در استان اصفهان در شهرستان شهرضا بود، اما با تأسف به سبب واردات بی‌رویه این صنعت در شهرضا در حال نابود شدن و تعطیلی هست.

رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با اظهار اینکه قانون اصلاح مالیات بر ارزش افزوده در دستورکار مجلس هست، اظهار کرد: سال گذشته این لایحه در بودجه ۹۶ مطرح گردید اما دولت زیر بار نرفت، مالیات بر ارزش اضافه کرد لازم هست از استفاده کننده پایانی گرفته گردد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79016

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.