تاریخ ارسال : ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۰۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تاثیر پشتیبانی از کالای ایرانی برکاهش عارضه های اجتماعی

خبرگزاری مهر، گروه استان ها- وحید محمدی یکتا: مقام معظم رهبری سال ۱۳۹۷ را «حمایت از کالای ایرانی» نامیدند، این شعار به سبب ارزش تولید، پشتیبانی و نیز استفاده کالاهای ایرانی هست.

استفاده کالای تولید داخل توان دارد از بیکاری در جامعه جلوگیری کرده و زیادی از مشکلات اقتصادی را حل کرده و علت به روزی بیشتر از پیش جامعه ایرانی گردد.

هرکجا به جوانان میدان داده گردید برنده بودیم

با پیشینه ترین امام جمعه کشور در صحبت با خبرنگار مهر در مورد اهمیت «حمایت از کالای ایرانی» گفت: باید تا جایی که می توانیم، به جوان های کشور و آینده سازان این مملکت اذن دهیم تا در عرصه های مدیریتی وارد شوند، امروز نسل جوان کشور پرچم دار عزت، عظمت و افتخار در کشور می باشند و همین جوانان بودند، که در ۸ سال دفاع مقدس افتخار آفرینی کردند.

افزایش تولید در کشور علت کاهش عارضه های اجتماعی می گردد

ریاست شورای سازگاری تبلیغات اسلامی استان تهران نیز در این مورد با بیان این که مردم از خرید کالای قاچاق اجتناب کنند، به خبرنگار مهر گفت: خرید کالای داخلی توان دارد زمینه ساز اشتغال هرچه زیادتر در کشور رونق تولید و اکتساب و کار در جامعه گردد.

وی گفت: امروز و با نامگذاری سال ۹۷، وظیفه مردم و مسئولین استقبال و خرید کالای ایرانی برای رونق بازار و ایجاد زمینه رونق تولید و استفاده کالای تولید داخل هست.

محمودی گفت: تبعیت از مقام معظم رهبری، توان دارد در تحقق شعار «حمایت از کالای ایرانی» یاری رسان باشد، اما این تبعیت باید عملا رویت گردد و نباید تنها به شعار دادن اکتفا کرد، با افزایش تولید در کشور میتوان شاهد کاهش طلاق و عارضه های اجتماعی بود.

ریشه زیادی از عارضه های اجتماعی در بیکاری هست

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران نیز با بیان این که دشمن های نظام اسلامی اهتمام دارند، تا از راه اقتصادی با ما مبارزه کنند، به خبرنگار مهر

حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده با اشاره به محوریت اقتصاد در شعارهای سال های اخیر، تاکید کرد: پشتیبانی از کالای ایرانی علت رونق تولید در کشور و افزایش کارگاه ها و کارخانه ها و بنابراین کاهش بیکاری در جامعه خواهد گردید.

وی با بیان این که ریشه زیادی از معضلات و عارضه های اجتماعی در بیکاری و وضع معیشت مردم هست، گفت: اگر قیمت بیکاری کم گردد، مطمئنا شاهد کاهش عارضه های اجتماعی به تناسب آن می باشیم.

بالا بردن تولید ناخالص ملی علت افزایش امنیت ملی می گردد

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست بیگانه مجلس شورای اسلامی نیز در صحبت با خبرنگار مهر کار مفید و رونق تولید را علت گذر از رکود قرائت کرد و گفت: بالا بردن امنیت ملی با تولید ناخالص ملی و کاهش پول ارتباط مستقیم دارد و از این طریق میتوان به رونق صادرات در کشور رسید.

سید حسین نقوی حسینی با بیان این که پشتیبانی از تولید ملی و کالای ایرانی توان دارد علاوه بر تامین احتیاج بازار داخلی به صادرات و افزایش ارزش پول رایج کشور بیانجامد، دنبال کرد: افزایش تولید ملی و رونق کارخانه ها و کارگاه ها علت ایجاد خود باوری در تولید کنندگان، افزایش اعتماد به نفس و دمیده شدن نشاط و شادابی در میان جوانان می گردد.

وی بالا بردن تولید داخلی را علت سربلندی بیشتر از پیش ملت ایران در جهان دانست و تاکید کرد:  اگر از کار و کارگر ایرانی پشتیبانی گردد، تهدیدات امنیتی نیز کاهش می یابد، چون که تهدیدات امنیت ملی تنها در راستای نظامی نیست، چون که امروز ارزش تهدیدات اقتصادی بیشتر از تهدیدات نظامی هست، وقتی که از نظر اقتصادی و درون زایی نیرومند شویم، دشمن از ضربه وارد کردن به کشور مایوس خواهد گردید، این همان رخدادی هست، که امروز در عرصه نظامی افتاده هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=93029

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.