تاریخ ارسال : ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تازه ترین فیلم های سینمایی دنیا اینجاست (۷۲)

برترین ها – ترجمه از سولماز محمودی: کیث کیمبل، از وب‌سایت متاکریتیک هر هفته آخرین خبر ها، آپدیت ها، تریلرها و مطالب مربوط به فیلم های سینمایی که قرار هست در طول ماه های آینده روی پرده سینماهای دنیا بروند را گردآوری و منتشر می کند.     متاکریتیک وب سایتی تجاری هست که انتقادهای منتقدین در مورد فیلم های سینمایی، بازی ها، آلبوم های موسیقی، سریال ها، دی وی دی ها و اخیراً کتاب ها را تألیف می نماید. در نتیجه توان دارید موثق ترین خبر ها در مورد فیلم های مورد علاقه خود و ستاره هایی که قرار هست در این فیلم ها بازی کنند را در اینجا بخوانید.   تازه ترین فیلم های سینمایی دنیا اینجاست (53)

«   «قطار ۱۵:۱۷ به مقصد پاریس» (The 15:17 to Paris) فیلم درام هیجان انگیز بعدی کلینت ایستوود بعد از «سالی» هست که این درام نیز طبق داستانی حقیقی ساخته شده هست. بازیگران حرفه ای نیز در این فیلم به این سه نفر ملحق شده اند که از میان آنان میتوان به جنا فیشر، جودی گریر، ری کوراسانی، تونی هیل و توماس لنون اشاره نمود. روز ۹ فوریه ۲۰۱۸ نوبت اکران این فیلم از ایستوود هست.

 

تازه ترین فیلم های سینمایی دنیا اینجاست (71)

 

 

«24 «24 فریم» (24 Frames) آخرین فیلم عباس کیارستمی پیش از درگذشتش بود که دربردارنده ۲۴ فیلم کوتاه چهار و نیم دقیقه ای طبق فریم ثابت «شکارچیان در برف» پیتر بروگل روستایی و ۲۳ عکس خود کیارستمی می گردد. در هر یک از این فیلم های کوتاه، فریم با انیمیشن جان می گیرد و جلوه های کامپیوتری حیوانات یا برف را به فیلم می افزایند و موسیقی و صداهای دیگر به عکس ها ثابت جان می بخشند. این فیلم تجربی نمونه ای کوچک از خلاقیت های بزرگی هست که این فیلمساز پیشگام عصر ما برای عرضه دادن به بیننده در روزهای آخر عمرش در سر داشت.

 

تازه ترین فیلم های سینمایی دنیا اینجاست (71)

 

««نابودی» (Annihilation) فیلم علمی-تخیلی هیجان انگیز الکس گارلند بعد از «اکس-ماشینا» هست که اقتباسی از رمان علمی-تخیلی جف وندرمیر خواهد بود و قرار هست ۲۳ فوریه ۲۰۱۸ روی پرده سینماها برود. این فیلم نخستین دنباله از سه گانه «دامنه جنوبی» جف وندرمیر هست. این یک فیلم علمی-تخیلی معمولی نیست، ولی در این خصوص باید بگوییم که حتی تهیه کنندگان فیلم هم با سکانس انتهایی قبول کننده نبودند و این موجب گردید که کمپانی پارامونت حقوق بین المللی فیلم را به نتفلیکس به فروش برساند.

 

تازه ترین فیلم های سینمایی دنیا اینجاست (71)

 

««پلنگ سیاه» (Black Panther) فیلم علمی-تخیلی اکشن-ماجرایی به کارگردانی رایان کوگلر هست که قرار هست ۱۶ فوریه ۲۰۱۸ روی پرده سینماها برود. بعد از حضور پررنگ کاراکتر پلنگ سیاه/تچالا با بازی چدویک بوزمن در فیلم سینمایی «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی»، بوزمن اکنون دیگر یک فیلم ویژه به خود را دارد و از همین اکنون رکورد پیش فروش بلیت های سینما برای یکی از فیلم های دنیای سینمایی مارول را شکسته هست. ولی اینکه این فیلم یکی دیگر از فیلم های موفق کوگلر گردد هنوز آشکار نیست، با آنکه احتمالات به سود او می باشند.

 

زیرا تیم بازیگران این فیلم تأثیرگذار هست و تهیه کننده موسیقی آن نیز کندریک لامار خواهد بود. داستان این فیلم واقعه ی شاه تچالا را ادامه می دهد که اکنون به واکاندا برگشته و از سوی فرقه هایی که جایگاهش روی تخت پادشاهی را به چالش کشیده اند، موردتهدید قرار می گیرد.

 

تازه ترین فیلم های سینمایی دنیا اینجاست (71)

 

ویلکرسون از این فیلم به عنوان سکوی پرتابی استفاده می نماید که وی را از دوتان به ایبویل، آلاباما و داستان تعرض رسی تیلور می برد که اخیراً در مستند «تجاوز رسی تیلور» به عکس کشیده شده و اوپرا وینفری در مراسم گلدن گلوب به آن اشاره نمود.

 

تازه ترین فیلم های سینمایی دنیا اینجاست (71)

 

آخرین فیلم فرانسوآ اُزون به اسم «عاشق دوگانه» (Double Lover) در جشنواره فیلم کن در سال گذشته واکنش های مختلطی از منتقدین دریافت نمود و شاید به علت مبحث خاصش به نحوی توانست از انتقادهای منفی فرار کند. ازون که مربوط به دوران ملودرام فرانتز هست، فیلمی هیجان انگیز در مورد زنی جوان (با بازی مارین واکت) ساخته که عاشق روانشناسش می گردد، روانشناسی که خود برادر دوقلویی دارد که او هم تراپیست هست. ۱۴ ۱۴ فوریه ۲۰۱۸ این فیلم روی پرده سینماها رفت.

 

تازه ترین فیلم های سینمایی دنیا اینجاست (71)

 

انیمیشن خانوادگی «انسان های نخستین» (Early Man) به کارگردانی نیک پارک (کارگردان فیلم های «بره ناقلا» و «فرار مرغی»)، با تاریخ اکران ۱۶ فوریه ۲۰۱۸، یک کمدی عصر حجری هست که انتقادهای اولیه خوبی دریافت کرده ولی نسبت به فیلم های قبلی پارک، نمره بالایی اکتساب نکرده هست. این فیلم که در دوران پیش از تاریخ به وقوع می پیوندد، واقعه ی داگ، غارنشینی شجاعی (با صداپیشگی ادی ردمین) و خوب ترین دوستش هاگناب را به عکس می کشد که قبیله خود را برای مقابله با لرد نوت (تام هیدلستون) و شهر عصر برنزی اش، بسیج می کنند.

 

تازه ترین فیلم های سینمایی دنیا اینجاست (71)

 

« این فیلم که از درام های اریک روهمر الهام گرفته شده، در جشنواره فیلم ساندنس سال گذشته انتقادهای اکثراً خوبی دریافت نمود.

 

تازه ترین فیلم های سینمایی دنیا اینجاست (71)

 

درام روسی «بی عشق» (Loveless) به کارگردانی آندری زویاگینتسف روز ۱۶ فوریه ۲۰۱۸ نوبت اکران داشت. زویاگینتسف در سال ۲۰۱۴ پاداش خوب ترین فیلمنامه را برای «لویاتان» برده بود و در ماه مه گذشته با این فیلم به رقابت های کن برگشت و پاداش هیئت داوران را برای این فیلم برد که واقعه ی غفلت یک زن و شوهر در شرف طلاق از پسر ۱۲ ساله شان و فسادی که روسیه را آلوده کرده، به عکس می کشد. در حال حاضر «بی عشق» یکی از نامزدهای پاداش اسکار خوب ترین فیلم غیر انگلیسی زبان هست.

 

تازه ترین فیلم های سینمایی دنیا اینجاست (71)

 

درام/کمدی «مهمانی» (The Party) به کارگردانی سالی پاتر که ۱۶ فوریه ۲۰۱۸ اکران آن شروع گردید، کمدی سیاه و سفیدی هست که فیلمنامه آن را خود پاتر نوشته هست و بازی های در خور توجهی از سوی پاتریشیا کلارکسون، کریستین اسکات توماس، تیموتی اسپال، برونو گانز، چری جونز، امیلی مورتیمر و کیلیان مورفی در آن شاهد هستیم. این فیلم که پارتی منحل شده ای در خانه سیاستمداری در لندن را به عکس می کشد، در جشنواره فیلم برلین در سال گذشته میلادی، انتقادهای خوبی به دست آورد.

 

تازه ترین فیلم های سینمایی دنیا اینجاست (71)

 

گریزباخ که برای این فیلم از بازیگران غیر حرفه ای بهره برد، در این فیلم به آرامی تنش بین گروه ها را به عکس می کشد و ماینهارد که کارگر تازه از راه دست یافته ای هست، به تدریج در این فیلم با مردم محلی خو می گیرد. این فیلم رویت نوینی از دنیای مردان و خارجی هراسی در اروپای شرقی معاصر را نشان می دهد.

 

تازه ترین فیلم های سینمایی دنیا اینجاست (71)

 

««لال» (Mute) فیلمی علمی-تخیلی از دانکن جونز هست که در شهر برلین و در زمان آینده به وقوع می پیوندد و واقعه ی لئو (الکساندر اسکارزگارد) را توصیف می دهد که لال هست و در پی نامزد گمشده اش (زینب صالح) می گردد. « «لال» قرار هست ۲۳ فوریه ۲۰۱۸ روی پرده سینماها برود.
 

تازه ترین فیلم های سینمایی دنیا اینجاست (71)


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=88409

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.