تاریخ ارسال : ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۰۳:۵۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تبرئه ترامپ از اتهام تبانی با روسیه در گزارش جمهوری خواهان یک کمیته کنگره آمریکا

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، ، اعضای جمهوری خواه کمیته منتخب اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا بامداد سه شنبه با اعلام اینکه هیچ شواهدی از «تبانی، سازگاری یا برنامه ریزی» میان دولت روسیه و ستاد انتخاباتی «دونالد ترامپ»، ریاست جمهور فعلی آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ نیافته، تحقیقات خود در مورد این پرونده را مختومه اعلام نمود.

به نوشته فاکس نیوز، «مایک کوناوی»، نماینده کنگره که رهبری تحقیقات کمیته منتخب اطلاعاتی مجلس نمایندگان در مورد پرونده مداخله مدعایی روسیه در انتخابات آمریکا را به عهده داشت بامداد سه شنبه اعلام نمود این کمیته گزارش خود که بیشتر از ۱۵۰ صفحه هست را به خاتمه رسانده هست. 

در اطلاعیه کمیته ذکر شده آمده هست:

« «ما هیچ شواهدی از تبانی، سازگاری یا برنامه ریزی بین ستاد ترامپ و روس ها پیدا نکردیم.»

»کمیته مد نظر علاوه بر این اعلام نمود طبق تحقیقاتش که بیشتر از یک سال به طول انجامیده با بررسی جامعه اطلاعاتی آمریکا مبنی بر اینکه «ولادیمیر پوتین»، ریاست جمهور روسیه برتری ترامپ در انتخابات را ترجیح می داده مخالف هست.

اعضای جمهوری خواه حالا بایستی پیش نویس این گزارش را برای اقلیت دموکرات این کمیته ارسال ننمایند. در حالتی که نمایندگان دموکرات هم با گزارش موافقت کنند، گزارش مد نظر برای بررسی و انتشار علنی تحویل جامعه اطلاعاتی می گردد. 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=91526

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.