تاریخ ارسال : ۱۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۱۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تبعیت ازولایت فقیه با الگوبرداری از شهدای مدافع حرم

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز،سردار رحمان پور جوادی فرمانده لشکر عملیاتی ۷ ولیعصر (ج) سپاه خوزستان اظهار داشت: انقلاب شکوهمند و مردمی و اعتقادی ما با پیروی از الگو و رهنمودهای ولی فقیه توانسته در عرصه‌های مختلف اسلامی و انقلابی پیشتاز جبهه مقاومت باشد و دشمن را در این حوزه و محور با شکت های متعدد مواجه کند و عامل عزت و افتخار کشور و اسلام  باشد.

وی افزود: مطابق با همین دیدگاه و منطق، ایران اسلامی در تمامی عرصه‌ها داخلی و برون مرزی زمینه اعتلای کشور را فراهم کرده است تا دشمن بیش از گذشته و در تحقق اهداف شوم خود در مسیر نفوذ و تحقق سلطه نا توان بماند و بیش از هر زمانی در برابر این اراده نا توان باشد.

فرمانده لشکر عملیاتی ۷ ولیعصر (ج) سپاه خوزستان عنوان کرد: مردم ایران اسلامی در روزهای نخستین پیروزی این انقلاب با توجه به رهنمودهای امام راحل توانستند آزمون‌های بزرگ الهی را در هشت سال دفاع مقدس و عرصه‌های ایثار و افتخار پشت سر بگذارند و امروز نیز با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری دشمن را در تمام عرصه‌ها با شکست‌های متعدد مواجه ساخته‌اند.

وی با اشاره به تحرک‌ها و برخی تلاش‌های دشمن برای آسیب به نظام اسلامی و دلسرد کردن مردم برای دفاع از ارزش‌های اسلامی و انقلابی ایران معاصر، گفت: رزمندگان مدافع حرم با توجه به سیره عملی و اعتقادی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس بیش از هر زمانی روحیه ولایت مداری و شهادت را در سرای اسلامی ما زنده کرده‌اند.

سردار پور جوادی با بیان این که ما باید به سیره عملی و اعتقادی رزمندگان و شهدای مدافع حرم توجه داشته باشیم، بیان کرد: مقاومت و مبارزه با دشمنان اسلام و انقلاب، مسیر ارزشمند و ماندگاری است که با این شجاعت رزمندگان و شهدای مدافع حرم در تاریخ اسلام و انقلاب ماندگار شده است.

وی آگاهی و بصیرت فرزندان ایران اسلامی را در مقابل تهدید دشمنان موجب ناکامی توطئه‌های آنان دانست و ادامه داد: ملت ایران بیش از هر زمانی با وحدت و توجه به روحیه ولایت مداری و سیره عملی و اعتقادی رزمندگان مدافع حرم و جبهه مقاومت در مسیر رشد و تعالی روحیه اعتقادی و ارزشی خود گام بر می‌دارد.

فرمانده لشکر عملیاتی ۷ ولیعصر (ج) سپاه خوزستان اظهار کرد:  شهدای مدافع حرم، الگوی عملی و علمی تبعیت از ولایت فقیه در محورهای داخلی و برون مرزی هستند و  این رشادت‌ها و ایثارگری‌ها از سوی جوانان این مرز و بوم نشان از وجود محبت اهل بیت (ع) در دل و جان این شهدا در هر عرصه و مکان و زمانی دارد.

وی با اشاره به نقش مردم اندیمشک در هشت سال دفاع مقدس و حضور در عرصه‌های مختلف اسلامی و انقلابی، افزود: مردم اندیمشک، مردمی شهید پرور هستند در دوران دفاع مقدس با این جمعیت کم، بیش از یک شهید تقدیم جمهوری اسلامی کردند و امروز هم مردم اندیمشک با این شهدا و حضور  منحصر به فرد خود ثابت کردند که پای نظام، انقلاب، آرمان‌های جمهوری اسلامی و رهبری ایستاده‌اند.

سردار پور جوادی با اشاره به حضور ماندگار شهید عالی مقام احمد مجدی نسب در عرصه‌های مختلف اسلامی و انقلابی، خاطر نشان کرد:  سردار شهید مجدی نسب بیش از نائل آمدن به مقام شهادت بارها در صحنه‌های نبرد حق علیه باطل حاضر شد تا در نهایت به آرزوی دیرین خود که شهادت بود نائل آمد و به همین جهت ما باید بیش از گذشته نسبت به تجدید بیعت با راه این شهدا احساس مسئولیت کنیم و در مسیر آنان گام برداریم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29225

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.