تاریخ ارسال : ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۴۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تجلیل از جانباز ورزشکار مدافع حرم در بابل

به گزارش سلام ساری، حسین بیژنی در همایش تکریم و تقدیر از برترین‌های ورزش سال ۹۴ بابل در سالن اجتماعات دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با تسلیت شهادت مدافعان حرم از جمله شهید رجایی فر و شهید طاهر، اظهار کرد: این همایش در راستای ارتقا ورزش شهرستان بابل برگزار شد که بر اساس مصوباتی بوده که شورای شهر در زمینه ارتقا ورزش بابل در گذشته بخصوص در سال ۹۵ به شکل ویژه به ورزش همگانی و مقوله ورزش و ورزشکاران برای تقویت باشگاه‌ها، سرای محلات و مجموعه ورزشی داشته است.

422110647_147652

وی افزود: این همایش سعی دارد از زحمات و تلاش خالصانه پیشکسوتان، دست‌اندرکاران، نام‌آوران و دلاوران عرصه ورزش تقدیر کند. شهردار بابل با اشاره به اینکه همه کشورها از جمله کشور ایران به طور خاص برای مقوله ورزش اهمیت ویژه‎ می‌دهد، تصریح کرد: ورزش در فرهنگ ما از اهمیت ویژه برخوردار بوده و در اسلام نیز تاکید به سلامت بدن، روح و روان شده لذا می‌توان به صراحت گفت که ایران در عرصه ورزشی پیشکسوت است.این مسوول خاطرنشان کرد: هیچگاه تلاش ورزشکاران از ذهن مردم ما بیرون نرفته و تلاش فردی و جمعی آنها چه در داخل و چه عرصه بین‌المللی که سبب افتخار کشور هستند نادیده گرفته نشده است.
بیژنی امامعلی حبیبی نخستین مدال آور کشور را افتخار بابل برشمرد و یادآور شد: پهلوانانی داریم که تا پای جان برای سرافرازی پرچم ایران تلاش می‌کنند، تلاش این پهلوانان کمتر از تلاش رزمندگان نیست، زیرا هر دو گروه سعی دارند پرچم پرافتخار ایران اسلامی را بر دوش بکشند و نام آن را در جهان پرآوازه کنند. شهردار بابل ادامه داد: به دوش کشیدن پرچم پرافتخار ایران در زمین ورزشی
که همه کشورها با  فرهنگ‌های مختلف به پرچم کشور برنده احترام کنند قابل تقدیر است.
این مسوول با اشاره به اینکه مازندران بیشترین مدال‌آور و بابل سرآمد همه این مدال‌آوران است، اضافه کرد: بابل شهر بهار نارنج با قدمت ۲۵۰ ساله، پایتخت شهدا مازندران، شهر نوشیروانی بزرگ، شهر نام‌آوران، مدال‌آوران و ورزشکاران برتر است.
بیژنی گفت: قرار بود از مواساتی قهرمان ورزشی و از جانبازان پرافتخار مدافع حرم در این همایش تجلیل شود که به سبب نامساعد بودن حال وی قرار شد خودمان برای تقدیر خدمت ایشان برسیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=17183

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.