تاریخ ارسال : ۰۱ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۲۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تجلیل از پژوهشگران نمونه در دانشگاه علوم پزشکی گناباد

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

 

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری دانشجو از مشهد، در مراسمی که با حضور فرماندار گناباد، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، اعضای هیأت رئیسه، اعضای هیأت علمی، استادان، دانشجویان و کارشناسان واحدهای مختلف دانشگاه در سالن همایش‌های کوثر پردیس دانشگاه برگزار شد، از پژوهشگران نمونه دانشگاه علوم پزشکی گناباد در سال پژوهشی ۹۵-۹۴ تجلیل به عمل آمد.

 

در این مراسم از جلال مردانه، مهندس حامد بیگلری، دکتر نرجس بحری، مهندس محمدحسین بهشتی و دکتر عباس‌علی عباس‌نژاد به عنوان پژوهشگران برتر هیأت علمی و از حامد رمضانی اول، سمیه صفرزاده و مرتضی محمدزاده مقدم به عنوان پژوهشگران برتر غیر هیأت علمی قدردانی شد. همچنین از دکتر سید علی سجادی و ابوالفضل نسائی به عنوان پژوهشگران فعال دانشگاه تجلیل شد.

 

فیروزه لطفی، مرجان میرزانیا، زهرا آقالری و الهه دارابی، سه نفر از دانشجویانی بودند که از آنها به عنوان پژوهشگران برتر دانشجوی دانشگاه قدردانی شد.

 

میثم داستانی، بتول توانا، ملیحه شارعی‌نیا و امین غلامی به عنوان کارشناسان فعال حوزه معاونت تحقیقات و فناوری و حسین شبان، نرجس جلالیه، مهری عطاردی فریمانی، حسین جدی و مریم ناطقی به عنوان دانشجویان فعال کمیته تحقیقات دانشجویی در این مراسم مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

تجلیل از محمد غلامی به عنوان کتابخوان برتر و تجلیل از مریم ناطقی‌زاده، منا خفاجی و فاطمه نادری به عنوان دانشجویان فعال پژوهشی گروه رادیولوژی بخش پایانی مراسم تجلیل از برترین‌های پژوهشی در سال ۹۵ بود.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=34833

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.