تاریخ ارسال : ۲۰ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۰۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تجمع اعتراضی البرزی ها در مقابل استانداری + تصاویر

در پی اتفاق اخیر در استانداری البرز که طی آن در حضور مسئولین از یکی از سران فتنه سال ۸۸ دفاع شده بود، مردم انقلابی استان البرز به نشانه اعتراض از دقایقی پیش در مقابل ساختمان استانداری البرز در کرج تجمع کردند.

به گزارش شلمچه نیوز، در پی اتفاق اخیر در استانداری البرز که طی آن در حضور مسئولین از یکی از سران فتنه سال ۸۸ دفاع شده بود، صبح امروز پنجشنبه (۲۰ آبان) تعدادی از جریان ها، گروه ها، فعالین فرهنگی و دانشگاهی استان البرز و مردم انقلابی استان البرز به نشانه اعتراض از دقایقی پیش در مقابل ساختمان استانداری البرز در کرج تجمع کردند.

تجمع کنندگان با در دست داشتن پلاکاردها  شعارهایی بر علیه فتنه ۸۸، فتنه گران و حامیان آنها سر داده اند.
از حاشیه های جالب این تجمع استقرار عکاسان و فیلمبرداران استانداری برای پوشش این گردهمایی است.

در حال حاضر جمعیت حاضر در تجمع حدود سه هزارنفر تخمین زده می شود.

قنبری, معاون سیاسی استاندار لحظاتی به میان معترضین آمد و به صحبت پرداخت که  مردم صحبتهای او را قطع کرده و به سمت استانداری برگشتند.

پس از آن شاه کرمی دادستان استان البرز به میان مردم آمده و گفت: خواهشی که از مردم دارم به عنوان دادستان این است که ما به عنوان دستگاه قضا امده ایم اکنون ولی اجازه بدید معاون استاندار صحبت کند و من به عنوان نماینده رسیدگی کنم.

وی افزود: اجازه دهید من به عنوان دادستان این را به عنوان مدعی العموم احضار میکنم و تاکید می کنم کسی حق پشتیبانی از این موضوع( اتفاقات ۱۱ آبان و حمایت از فتنه گران) را ندارد. اگر مدیری از خط قرمز نظام عبور کرده من به عنوان نماینده نظام از ان نخواهم گذشت.

در پی آن معترضین با شعارهای عزلش کن.. عزلش کن.. حرف دادستان را قطع کردند و فریاد مدیر بی بصیرت نمیخواهیم سر دادند.

تیتریک

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29359

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.