تاریخ ارسال : ۰۴ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۲:۵۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تجمع دانشجویان اصفهان در اعتراض به حضور جک استراو + عکس

دانشجویان دانشگاه هنر اصفهان در اعتراض به حضور جک استراو، وزیرخارجه پیشین انگلیس در اصفهان تجمع کردند.

به گزارش شلمچه نیوز، در پی حضور دو روز پیش جک استراو؛ وزیر خارجه پیشین انگلستان در اصفهان و مخالف شدید مردم این شهر با حضور وی، بار دیگر بازدیدهای سرزده این دیپلمات بازنشسته در اصفهان مسئله‌ ساز شد.

وی که دیروز با تجمع مردم اصفهان در مقابل محل اقامتش مواجه و مجبور به نقل مکان شده بود، صبح امروز حضور در دانشگاه هنر اصفهان را در برنامه داشت که با تجمع دانشجویان مواجه شد.

دانشجویان و طلاب از ساعتی پیش در مقابل درب دانشگاه هنر اصفهان تجمع کرده و به حضور جک استراو انگلیسی در این دانشگاه اعتراض کردند.

در این تجمع که همچنان ادامه دارد، عنوان شده که استراو و همراهانش در حال گشت‌زنی در میدان امام خمینی (ره) بوده و مترصد آرام شدن فضا برای حضور در دانشگاه هنر هستند.

دانشجویان با شعارهایی نظیر «مرگ بر سازشگر»، «مرگ بر انگلیس»، «شهر شهیدان ما جای جک استراو نیست»، «دانشجو بیدار است از انگلیس بیزار است»، «مرگ بر حامی فتنه‌گر»، «مرگ بر جاسوس انگلیسی»، خواستار خروج جک استراو از اصفهان و ایران شدند.

پیش از این مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه هنر اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس حضور وزیر اسبق امور خارجه انگلستان تحت هر عنوانی را بدون مجوز و غیرقانونی عنوان کرده است.

فارس

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=4106

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.