تاریخ ارسال : ۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۵۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تجمع معترضان متقاضیان مسکن مهر در نمایشگاه مطبوعات +تصاویر

متقاضیان معترض مسکن مهر پردیس برای پیگیری مطالبات خود در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات تجمع و به سیاست های موجود در قبال این طرح اعتراض کردند.

به گزارش شلمچه نیوز، از همان شروع حرکت متقاضیان مسکن مهر در ورودی مصلی تهران، حراست نمایشگاه مطبوعات مانع حضور آزادانه آنها در نمایشگاه شد و به آنها اجازه ندادند تا به غرفه های مطبوعات بروند و اعتراض خود را به گوش آنها برسانند.
مسئولان نمایشگاه این متقاضیان را به سمت یکی از تالارهای گفتگو هدایت کردند که بعضی از این افراد در آنجا مشکلات و مطالبات خود را در اعتراض به ربای بانکی و وعده های دروغ مسئولین در تحویل خانه های خود به زبان آوردند.
در همین فاصله چند خبرگزاری و سایت، متقاضیان را برای مصاحبه به غرفه های خود دعوت کردند اما این دعوت هم با ممانعت مسئولین انتظامات نمایشگاه رو به رو شد.
دقایقی بعد این گروه از متقاضیان مسکن مهر در مواجهه ولی‌الله سیف رئیس کل بانک مرکزی که در حال بازدید از نمایشگاه بود سوالاتی را پرسیدند و وقتی جوابی نگرفتند، شعار اعتراضی سر دادند.

در حالی که امروز قرار بود راس ساعت ۱۴، ولی الله سیف، رئیس بانک مرکزی برنامه ای برای گفتگو با اصحاب رسانه در نمایشگاه مطبوعات داشته باشد شعارهای متقاضیان مسکن مهر علیه «سود بانکی» و «بهره ربوی» باعث شد تا وی بدون برگزاری این نشست خبری، از انتهای سالن نمایشگاه را ترک کند.
ازدحام به وجود امده بخاطر این مسئله باعث شد تا توجه تمام خبرنگاران جلب شده و دوربین ها برای گرفتن مصاحبه با متقاضیان مسکن مهر آماده شود که البته سخت گیری مسئولان و عوامل حراست و پلیس برای تصویر برداری خبرنگاران از این جمعیت معترض نیز بیشتر شد و حتی چند خبرنگار نیز بازداشت و به بخش حراست منتقل شدند.
متقاضیان معترض مسکن مهر که از پیگیری های معمول در این سالها به نتیجه ای نرسیده اند در تجمع خود نوشته هایی را به دست گرفته بودند که جمله هایی مانند «خانه من کو؟» و «چرا پاسخگو نیستید؟» «مسکن ما شد خراب، به ما ندادن جواب» به چشم می خورد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29370

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.