تاریخ ارسال : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۴۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تجهیز ۸۰۰پایگاه موقت امداد و رهایی/هلال احمر در کنار مردم هست

ریاست جمعیت هلال احمر تاکید کرد: نزدیک شدن به مردم و دیگر نهادها از اغراض سازمانی ماست تا سر انجام به خوبی بتوانیم مشکلات مردم را بر طرف کنیم و افتخاراتی که در طول سال های گذشته اکتساب کرده ایم به وسیله همین امر بوده هست. 

 وی با بیان اینکه در سال ۹۶ حوادث بسیاری داشتیم و کوشش کردیم در کنار مردم باشیم و به آنان کمک کنیم اضافه کرد: با توکل بر خدا امید داریم سال ۹۷ سال بی سانحه یا کم سانحه ای برای مردم ایران باشد.

در حاشیه این دیدار طرح های نوروزی جمعیت هلال احمر استان مرکزی با حضور ریاست جمعیت بازنمایی گردید.

طبق همین گزارش، ریاست جمعیت هلال احمر در حاشیه بازدید از پایگاه های امداد و رهایی استان شهر قم اظهار کرد: ۸۰۰ پایگاه موقت و ۵۳۰ پایگاه دایم هلال احمر در ایام نوروز به مسافران خدمات عرضه می کنند.

پیوندی با بیان اینکه جمعیت هلال احمر به عنوان یک ارگان امدادی، فرهنگی و اجتماعی همیشه و در تمام لحظه های خود را در کنار مردم می بیند، اضافه کرد: اجرای طرح امداد و رهایی نوروزی هلال احمر همه ساله با آغاز سفرهای نوروزی آغاز می گردد که با اجرای این طرح برای رهایی جان مصدومان حوادث و علاوه بر این فرهنگ سازی در راستای کاهش تصادفات کوشش می نماییم.

وی با بیان اینکه در طرح امداد و رهایی نوروزی، ۸۰۰ پایگاه موقت به ۵۳۰ پایگاه ثابت هلال احمر اضافه شده، اظهار کرد: در کنار پایگاه های امدادی، نیروهای سازمان جوانان هلال احمر و سازمان داوطلبان نیز در مبادی ورودی شهرها مستقر می باشند و در راستای فرهنگ سازی، با مردم در رابطه می باشند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92269

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.