تاریخ ارسال : ۰۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تحرکات داعش در شرق کشور ضروری هست با توجه زیر نظر قرار بگیرد

مرتضی صفاری نطنزی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به تغییرات موخر منطقه و نابود شدن گروه تروریستی داعش اظهار کرد: با مجاهدت‌های مدافعین حرم،‌ حزب الله لبنان و ارتش سوریه و سازگاری با روسیه، گروه تروریستی داعش که مبدل به غده سرطانی شده بود نابود گردید.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار کرد:‌ اعضای این گروه تروریستی علاوه بر حضور در منطقه هایی از خاک عراق و سوریه در بعضی نواحی مصر و صحرای سینا به فعالیت‌های تروریستی دست می‌زنند.

نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت‌های تروریستی  داعش در بعضی محل ها افغانستان اهتمام کرد: تحرکات این گروه تروریستی در منطقه های شرقی کشور ضروری هست با توجه زیر نظر قرار گیرد تا مانع ظهور مجدد داعش این بار در منطقه های مرزی شرق کشورمان شویم.

صفاری با اظهار اینکه با نابود شدن حکومت خود خوانده داعش،  آینده تغییرات منطقه به سود کانون پایداری می باشد، اظهار کرد: کشورهایی که در آزمون قبلی در کنار داعش جای گرفتند ضروری هست هزینه پشتیبانی خود از این گروه تروریستی را بپردازند و همان طور که در این سال‌ها شاهد بودیم گروه‌های تروریستی حتی به کشورهای حمایت کننده خود نیز رحم نکردند و با انجام اموری تروریستی امنیت پیوسته در این کشورها را به چالش کشیدند.

بیشتر بخوانید: فرانسه در فشار بر ایران با ایالات متحده هم‌صدا شده است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان ضد ایرانی مقام های فرانسوی و هم نوایی آنان با ایالات متحده بر علیه برنامه موشکی کشورمان اظهار داشت: فرانسه در سابق یکی از بازیگران سنتی در منطقه به شمار می‌آمد و جنگ‌های دو دهه سابق در منطقه کمی از نفوذ آنان در این قسمت ارزشمند از دنیا کم بود و امروز با پاکسازی کشورهای کانون پایداری از داعش، خوب ترین مجال را برای خود دیده‌اند تا در تغییرات منطقه نقش‌آفرینی کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76298

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.