تاریخ ارسال : ۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۵۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تحقیق و تفحص از شهرداری تهران کلید می خورد؟

خبرگزاری ایلنا:  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از آمادگی این نهاد برای به روند انداختن دوباره طرح “تحقیق و تفحص از شهرداری تهران” خبرگزاری ایلنا:  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از آمادگی این نهاد برای به روند انداختن دوباره طرح “تحقیق و تفحص از شهرداری تهران” اطلاع داد.

طرح “تقاضای تحقیق و تفحص از کارکرد شهرداری تهران در واگذاری املاک و پروژه های همکاری به افراد حقیقی و حقوقی” طراح این طرح، محمود صادقی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی بود و محمدباقر قالیباف در نامه ای خطاب به علی لاریجانی از نمایندگان مجلس به خاطر عدم تصویب طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران تشکر کرد.

پروانه مافی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در اظهار کرد وگو با خبرنگار ایلنا در جواب به این پرسش که با دقت به مطرح شدن مدارک تازه درباره خرج های بدون سند در دوران احمدی نژاد و قالیباف و واگذاری املاک آیا مجلس قصد ندارد؛ دوباره طرح تحقیق و تفحص از شهرداری را کلید بزند؟ اظهار کرد: مسائل شهرداری تهران به شورای شهر مرتبط می شود و شورای شهر آمادگی خود را برای ورود به بحث خرج های بدون سند اظهار کرده هست و مجلس نیز این آمادگی را دارد.

این عضو کمیسیون شوراها و کارها درونی کشور در مجلس دهم دنبال کرد: مجلس یکبار برای تحقیق و تفحص اقدام کرد که به هر سببی رای نیاورد. با این وجود بعضی از نمایندگان فراکسیون امید این مساله را مطرح نمودند که مجددا طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران به روند بیفتد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طرح تحقیق و تفحص از شهرداری تهران را پرهزینه خواند و اضافه کرد: طرح تحقیق و تفحص از شهرداری زیاد گران و سخت هست، به چه علت که تحقیق و تفحص به دلیل استخدام هایی که احتیاج دارد و بالا بودن ظرفیت کار زیاد پرهزینه می باشد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75193

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.