تاریخ ارسال : ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۳:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تحقیق و تفحص از واردات ماشین کلید خورد

 

 وی با اظهار اینکه متاسفانه عده‌ای با وارد کنندگان خودروهای ممنوعه  همدست می باشند، اضافه کرد: چگونه امکان دارد در شرایطی که سایت ثبت توصیه ماشین بسته هست، خودرو وارد کشور گردد و  وقتی که نرخ ماشین خارجی بالا می‌رود به یک باره سایت  باز شده  و آقایانی که ماشین وارد کرده‌اند، نفع کلانی به جیب می‌زنند.

نماینده جیرفت در مجلس با تاکید بر اینکه دلالیها و لابی‌گری‌ها در واردات ماشین تمامی ندارد، اهتمام کرد: مافیایی پشت واردات ماشین قرار دارد که زور هیچ‌کس به آنان نمی‌رسد و تا وقتی که این مافیا وجود دارا باشد،  نه شفافسازی در گمرک می‌شود و نه رانت واردات ماشین به مکانی خواهد رسید.

بیشتر بخوانید

جزئیات بودجه ۹۷| افت ۱۰۰۰ میلیاردی درآمد دولت از واردات خودرو

کمالی پور  با اشاره به اینکه بعد از گذشت ۳۸ سال از برتری انقلاب، دهها قانون برای هدفمند کردن واردات ماشین تصویب نموده ایم اما کار به مکانی نرسیده و همان طور رانت در این قسمت بیداد می‌کند اظهار کرد: تا وقتی که مافیای پشت صحنه واردات ماشین شناسایی، دستگیری، محاکمه و مجازات نشوند، هر قانونی تصویب کنیم، راه به مکانی نخواهد برد.

عضو کمیسیون قضایی مجلس با تاکید بر اینکه لازم هست با واردات ماشین یک بار تا ابد برخورد قانونی انجام گیرد، اظهار داشت: در همین راستا تحقیق و تفحص از واردات ماشین کلید خورده و حالا در حالی تألیف امضا هستیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79118

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.