تاریخ ارسال : ۰۲ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۵۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تحویل ۲۲ آمبولانس نو به اورژانس مازندران

تحویل 22 آمبولانس نو به اورژانس مازندران۲۲ آمبولانس جدید به ناوگان اورژانس مازندران افزوده شد . 
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران به خبرگزاری صدا و سیما گفت : از سال ۱۳۸۴ که آمبولانس های بنز اسپرینتر ۳۱۵  وارد ناوگان اورژانس مازندران شده بود تاکنون به دلیل تعدد و تکثر ماموریت های درون شهری و جاده ای ، بیشتر این آمبولانس ها فرسوده شده و نیاز به آمبولانسهای جدید بود .
صالح طبری با اشاره به فعالیت ۱۴۰ خودروی آمبولانس در اورژانس مازندران افزود : ۲۲ آمبولانس نو که امروز جای خود را به آمبولانس های فرسوده داد به امکانات مانیتورینگ قلبی ، دستگاه تنفس مصنوعی ، دستگاه شوک قلبی و امکانات آی سی یو و سی سی یو مجهز است .   مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی مازندران با بیان اینکه به هر شهر این استان یک آمبولانس اختصاص یافته است ، افزود: ۲۳ میلیارد تومان برای خرید این آمبولانس ها هزینه شد. 
وی با بیان اینکه ۶۰  درصد آمبولانس های استان مازندران بیش از ۶ سال عمر دارند و فرسوده اند گفت : ۱۰  آمبولانس جدید قرار است تا پایان امسال جایگزین آمبولانس های فرسوده شود .
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران هم گفت: در زمان حاضر ۸۰  پایگاه اورژانس در مازندران مستقر است و به ۵۰ پایگاه دیگر نیاز است.
دکتر قاسم جان بابایی افزود: افزایش تعداد پایگاه های اورژانس با جذب نیروی انسانی و مجوز از سازمان مدیریت نیروی انسانی امکان پذیر است . 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=34930

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.