تاریخ ارسال : ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۴۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تخصیص۱۷۲ میلیارد تومان ارزش از محل عزیمت رهبری به کرمانشاه

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از  خبرگزاری مهر به نقل از ارتباطات عمومی استانداری کرمانشاه، هوشنگ بازوند در جلسه دنبال کنندهی مصوبات عزیمت مقام معظم رهبری به استان اضافه کرد: از مجموع اعتبارات عزیمت مقام معظم رهبری به استان ۱۷۲ میایارد تومان دیگر به استان تعلق پیدا کرد که تا امروز ۱۲۰ میلیارد تومان آن به استان ابلاغ شده هست.

استاندار کرمانشاه، حضور مقام معظم رهبری به استان را یک نقطه عطف و ایجاد وفاق برای سرعت بخشی به حل مشکلات زمین لرزه زدگان بیان کرد و اظهار کرد: در زمان حضور و عزیمت معظم له یک اتخاد زیاد با ارزشی در سطح ملی تشکیل شد و زمینه های لازم برای بکارگیری همه کوشش ها برای مساعدت به زمین لرزه زدگان در سطح کشور میسر گردید.

وی با اظهار اینکه حضور مقام معظم رهبری در استان یک امیدی برای دست اندرکاران و همه مردم منطقه ایجاد کرد اظهار کرد: بعد از حضور مقام معظم رهبری به استان(پس از واقع شدن زمین لرزه اخیر) ۱۷۲ میلیارد تومان دیگر به سرجمع اعتبارات عزیمت معظم له به استان تعلق یافت که تا هم حالا ۱۲۰ میلیارد تومان آن به استان ابلاغ شده هست.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: این اعتبارات با کوشش همه مسئولان لازم هست به سرعت جذب شود و همه در این راستا نهایت اهتمام خود را بکار گیرند.

بازوند اهتمام کرد: دستگاه ها تا یک ماه مجال دارند که اجرای پروژه های مشخص شده برای استفاده از اعتبارات عزیمت مقام معظم رهبری به استان را به مناقصه بگذارند و این مبحث به سرعت لازم هست صورت پذیرد.

وی اظهار داشت: علاوه بر این از محل عزیمت مقام معظم رهبری به استان برای ایجاد اشتغال ۳۲ میلیارد تومان دیگر به سرجمع عزیمت معظم له به استان تعلق یافته هست که برای جذب فوری آن نیز به زودی این مبحث در نخستین جلسه شورای اشتغال استان مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79045

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.