تاریخ ارسال : ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۲۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه
سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی خبرداد:

تداوم طرح‌های محرومیت زدایی سپاه در مازندران

فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: در چهار سال گذشته ۲۰ هزار شغل پایدار توسط سپاه کربلا در مازندران ایجاد شد.

به گزارش شلمچه نیوز، سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی با گرامیداشت ایام هفته بسیج، اظهار داشت: بسیج سپاه کربلای مازندران در استان ۲۱ سپاه ناحیه شهرستانی، یک ناحیه دانشجویی، ۲۰ گردان بیت المقدس، سه مرکز آموزش بسیج و اقشار بسیجی دارد.

وی افزود: بیش از یک سوم مردم مازندران بسیجی هستند و ۶ قرارگاه سپاه در حوزه‌های مقابله با آسیب‌های اجتماعی و فعالیت‌های فرهنگی در مازندران فعالیت دارند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به پاکسازی ۱۴ منطقه آلوده استان با همکاری قرارگاه‌های فرهنگی سپاه در استان، تصریح کرد: سپاه به دنبال آسیب‌زدایی و مقابله با آسیب‌های اجتماعی نقطه ای با همکاری ادارات سوق می‌یابد.

بابایی با بیان اینکه قرارگاه پیشرفت و آبادانی در شهرها و روستاهای استان فعال شده است، افزود: قرارگاه محرومیت زدایی سپاه نیز در قالب اردودهای جهادی، تشکیل مجمع خیرین محرومیت زدایی اقدامات مطلوبی صورت داده است.

وی با اعلام اینکه در هفته بسیج امسال پروژه‌های متعدد محرومیت‌زدایی در مازندران افتتاح می‌شود، تصریح کرد: قرارگاه اقتصاد مقاومتی سپاه در چهار سال اخیر توانست بالغ بر ۲۰ هزار شغل در قالب ۱۴۰ میلیارد تسهیلات قرض الحسنه و عقود اسلامی از طریق منابع بسیج به متقاضیان اعطا شد.

وی با اعلام اینکه بسیج در حفظ امنیت استان، پشتیبانی از نیروی انتظامی و همکاری با دادستانی و منابع طبیعی و بیت المال همکاری داشته است، افزود: بسیج وظیفه جذب، سازماندهی و پشتیبانی آحاد مردم در همه زمینه‌هایی که مردم را دارند برعهده گرفته است.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با بیان اینکه مقوله توسعه اشتغال از تاکیدات مقام معظم رهبری است، تصریح کرد: فعالیت‌های جهاد اقتصادی در استان تقویت شده است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=74390

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.