تاریخ ارسال : ۱۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۰۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تدوین برنامه رفع مشکلات فرهنگی شاهرود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگارگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شاهرود؛ نماینده مردم شاهرود و میامی گفت: شورای فرهنگ عمومی باید برای رفع مشکلات فرهنگی شهرستان شاهرود برنامه‌ یک‌ساله تدوین و بر نحوه اجرای آن نیز نظارت کند.
سید حسن حسینی شاهرودی با اشاره به دغدغه‌های مقام معظم رهبری درباره فرهنگ اظهار داشت: امروز در شرایط جنگ فرهنگی با دشمن استکباری قرار داریم و در این راه جوانان هدف اصلی دشمن هستند.
وی به تذکرات مقام معظم درباره موضوع فرهنگ اشاره و خاطرنشان کرد: شبیخون فرهنگی، هجمه نرم، ناتو فرهنگی، تهاجم فرهنگی و غیره از تعابیر مقام معظم رهبری در این زمینه است که نشان‌دهنده حساسیت معظم له در خصوص فرهنگ است.
حسینی شاهرودی با اشاره به لزوم عزم همگانی برای رفع مشکلات و معضلات فرهنگی کشوراعلام کرد: مسئولان باید دغدغه‌های مقام معظم رهبری را درباره فرهنگ موردتوجه جدی خود قرار داده و در این راه برنامه محور عمل کنند.
وی به برخی سخنان رهبر معظم انقلاب درباره فرهنگ اشاره کرد و افزود: ایشان فرهنگ را در هر جامعه بسیار ضروری دانسته و ضرورت آن مانند نفس و هوا برای زندگی دانسته‌اند.
نماینده مردم شاهرود و میامی گفت: اگر در جامعه‌ای فرهنگ جایگاه مناسب و درستی نداشته باشد و یا در جامعه فرهنگ نباشد آن جامعه هرگز پویا نبوده و به مشکلات و معضلات متعددی دچار می‌شود.
نماینده مردم شاهرود و میامی بابیان اینکه مسئولان باید الگوی درست و مناسبی برای مردم باشند تصریح کرد: مسئولان می‌توانند با رفتار و اعمال درست و مناسب الگوی مناسبی برای مردم بوده و در فرهنگ‌سازی مؤثر باشند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29040

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.