تاریخ ارسال : ۰۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تذکر شدیدالحن نماینده بابل به مسئولین اجرایی کشور!

تذکر شفاهی و شدیدالحن حسین نیازآذری نماینده مردم شریف بابل به مسئولان اجرایی کشور در تاریخ ۲/۹/۱۳۹۴ جلسه علنی مجلس شورای اسلامی.

شلمچه نیوز از بابل- زهرا مرادی؛ حسین نیازآذری نماینده با اشاره به گرامیداشت اربعین سیّد و سالار شهیدان و همچنین تبریک به مناسبت هفته با برکت بسیج به همه دلاورمردان عرصه رشادت و شهادت بیان داشت:از دولت محترم انتظار داریم تمهیدات لازم را برای رفاه زائرین اربعین حسینی فراهم آورند و بر بازار سیاه تهیه بلیط نظارت بیشتری مبذول دارند.
وی ادامه داد:از حضور وزیر محترم راه و شهرسازی در سفر دولت به شهرستان بابل تشکر و قدردانی می نمایم و باید عرض کنم جناب آقای دکتر آخوندی هیچ یک از وعده های داده شده و تصمیمات متخذه در سفر اجرایی نشده، حتی کنارگذر جنوبی بابل که نیمه تعطیل بوده بعد از سفر کاملاً تعطیل شده است!. لطفاً پیگیری و پاسخی مسئولانه برای مردم ارسال فرمائید.
نیازآذری افزود:مردم شهرستان بابل به ویژه بابل‌کنار از وزیر محترم جهاد کشاورزی می‌پرسند اگر توان اداره و مدیریت مرکز مرغ لاین کشور را ندارید اعلام، تا شاهد از بین رفتن آن مرکز استراتژیک که نقش ویژه‌ای در تأمین امنیت غذایی دارد نباشیم.

نماینده مردم بابل بیان داشت: از حضور وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شهرستان بابل و دیدار با مردم به ویژه دستور آغاز به کار کلینیک ویژه تخصصی در بندپی‌غربی و احداث بیمارستان بندپی‌شرقی را به مردم دادند تشکر و قدردانی می‌نمایم اما جناب آقای دکتر هاشمی امروز بیش از ۳ ماه از سفر جنابعالی می‌گذرد و مردم منطقه می‌پرسند آیا وزراتخانه دیگری باید این کار را انجام دهد یا وزارت بهداشت؟!
لطفاً بر اساس فرمایشات خودتان در اجتماع بزرگ مردم، “اگر کلنگ  نزدم با لودر کار را پیش می‌برم” لطفاً لودر اجرایی را به منطقه اعزام فرمایید تا بیش از این مردم منطقه منتظر نباشند.
والسلام.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=6167

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.