تاریخ ارسال : ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۰:۱۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ترافیک سنگین جاده های مازندران

همزمان با آغاز تعطیلات عید سعید فطر، هرسه محور ارتباطی هراز ،سوادکوه و کندوان در مازندران بار ترافیک سنگین دارند.

به گزارش شلمچه نیوز، رییس پلیس راه مازندران در گفت و گو با خبرگزاری صداوسیما با بیان اینکه ترافیک در جاده های چالوس و هراز در تمامی مناطق سنگین است و در محور سوادکوه هم از تونل شیرگاه حجم سنگینی از خودروها به سمت مازندران در حرکتند، افزود : جاده کیاسر به ساری ترافیک پرحجم اما تردد روان دارد.
سرهنگ جعفرمحمد نژاد شرایط جوی مستقر در جاده های استان را آسمانی نیمه ابری و محدودیت در راه های ارتباطی  مازندران را ممنوعیت تردد موتورسیکلت تا شنبه ۱۹ تیر و آمدوشد انواع خودروهای سنگین به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی اعلام کرد.
به گفته سرهنگ محمد نژاد در محور کندوان هم رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲امروز تا ۲ بامداد فردا پنجشنبه از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع و از ساعت ۱۶ تا ۲ بامداد  فردا از کرج به مرزن آباد یکطرفه خواهد بود.
رییس پلیس راه مازندران همچنین به ممنوعیت انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ جمعه ۱۸ تیر تا ۵
بامداد شنبه ۱۹ تیر از کرج به سمت مرزن آباد  اشاره کردو یک طرفه بودن تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ جمعه تا ۵ بامداد شنبه از مرزن آباد به سمت کرج را از دیگر محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندران برشمرد.
وی خاطرنشان کرد: آمدو شد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳جمعه تا ۲بامداد شنبه از رودهن به آمل ممنوع و از ساعت ۱۶ جمعه تا دو بامداد شنبه از آب اسک به ردوهن یکطرفه است.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=20104

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.