تاریخ ارسال : ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۱۷:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ترافیک سنگین در جاده های شمال و قم

مسئول عملیات سالن مرکز مدیریت راه‌های کشور نسبت به بارش باران و برف از روز دوشنبه در سامانه البرز هشدار و از ترافیک سنگین در سه معبر جاده‌ای در امروز خبر داد.

 یاسر خالدی در گفت‌وگویی درباره آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، اظهارکرد: با توجه به تصاویر دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌های تردد شماری به دست آمده در برخی معابر جاده‌ای ترافیک مشاهده می‌شود.
وی افزود: بر این اساس در آزادراه تهران – قم محدوده عوارضی تهران، در محور هراز در مقاطع امام‌زاده هاشم، سه راهی لاسم و سنگچال و در محور کرج – چالوس محدوده کندوان ترافیک سنگین وجود دارد.
به گفته مسئول عملیات سالن مرکز مدیریت راه‌های کشور، مابقی محورهای جاده‌ای کشور دارای ترافیک روان هستند.
خالدی با بیان اینکه در عین حال ظرفیت محورهای دارای ترافیک سنگین هنوز اشباع نشده است، ادامه داد: برخی ترافیک‌های ایجاد شده به رانندگی هموطنان مربوط می‌شود، چراکه با توجه به مناظر دیدنی جاده‌های شمالی کشور عده‌ای از مردم در مناطق نامناسب اقدام به توقف می‌کنند و همین امر سبب ایجاد ترافیک می‌شود.
وی از مسافران خواست که برای توقف در طول مسیر از پارکینگ‌ها و محل‌های مشخص‌شده استفاده کنند.
مسئول عملیات سالن مرکز مدیریت راه‌های کشور با بیان اینکه در حال حاضر از نظر جوی هیچ‌گونه بارشی نداریم، گفت: بارش‌ها از روز دوشنبه آغاز می‌شود و به این ترتیب مردم باید به این موضوع توجه کنند که این بارش‌ها بیشتر در سامانه البرز خواهد بود و استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، اردبیل، گیلان، مازندران، تهران و شمال سمنان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
خالدی همچنین درباره تلاقی موج‌های اول و دوم سفرهای نوروز هشدار داد و اظهارکرد: پیش‌بینی می‌شود که اوج تردد در روز ششم فروردین ماه ایجاد شود، چراکه مسیر برگشت موج اول سفرهای نوروزی با مسیر رفت موج دوم همزمان می‌شود.
وی به مردم توصیه کرد که اگر در موج دوم قصد سفر دارند، اگر می‌خواهند در ترافیک روان‌تری سفر کنند، به گونه‌ای برنامه ریزی کنند که تا روز چهارشنبه به مقصد خود رسیده باشند.
ایسنا

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=13414

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.