تاریخ ارسال : ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۳۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ترافیک سنگین در جاده هراز

خبرگزاری ایسنا: ریاست مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور با اعلام آخرین وضع جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در دوازدهمین روز فروردین ماه، اظهار کرد: ترافیک در کانون هراز در سمت شمال به جنوب، محدوده پارک جنگلی آمل تا نارنجستان و محدوده شنگلده، سنگین و طول کانون پرحجم گزارش گردیده است. ترافیک مسیر شمال به جنوب کانون کرج-چالوس در محدوده مرزن آباد تا دزبن نیز نیمه سنگین و طول محورپرحجم است.

سرهنگ نادر رحمانی اضافه کرد: ترافیک در طول هر دو مسیر رفت و بازگشت کانون فیروزکوه، استان گیلان مسیر شمال به جنوب کانون رشت- قزوین محدوده‌های روبار، منجیل و لوشان، طول هر دو مسیر رفت و بازگشت آزادراه‌های تهران – کرج و کرج – قزوین، استان خراسان رضوی در آزادراه ملک آباد به مشهد و قوچان – مشهد و تربت حیدریه – مشهد، استان اصفهان در محورهای اصفهان – شیراز و اصفهان – کاشان، آزادراه شهر قم به تهران و استان فارس در کانون شیراز-اصفهان پرحجم گزارش گردیده است. سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان بهره مند می باشند.

ریاست مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور در ادامه اظهارکرد: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی تا به این لحظه شاهد بارش پراکنده باران در بیشتر محورهای استان‌های مازندران، گلستان و خراسان شمالی و محورهای چناران – مشهد و قوچان – مشهد در استان خراسان رضوی هستیم.

وی با بیان اینکه مه‌گرفتگی در زیادتر محورهای استان اردبیل، محورهای آشخانه – بجنورد و اسفراین – بجنورد در خراسان شمالی، محورهای فیروزکوه در محدوده گدوک، کرج – چالوس در محدوده هزارچم و هراز در محدوده‌های امام‌زاده هاشم و منظریه ومحور کیاسر – سمنان گزارش گردیده است.

رحمانی با بیان اینکه شش کانون مواصلاتی کشور نیز مسدود شده‌اند، اظهار کرد: کانون اولنگ –شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، کانون دیزین-شمشک در استان‌های تهران و البرز و کانون فرعی گنجنامه-‌تویسرکان در استان همدان مسدود می باشند. علاوه بر این استان ایلام کانون دره شهر-پل‌دختر در محدوده واریانات چشمه شیرین به دلیل ریزش کوه مسدود شده و مسیر جایگزین آن جاده قدیم چشمه شیرین است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94109

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.