تاریخ ارسال : ۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ترامپ احتمالاً در معاملات تجاری با اتباع روس مرتکب پول شویی شده هست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، ، به نقل از رویترز، نماینده ارشد دموکرات در کمیته اطلاعاتی مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه اظهار کرد شهادت ریاست یک شرکت تحقیقاتی سیاسی در کنگره آمریکا نشان می‌دهد فروش املاک از سوی دولت دونالد ترامپ، ریاست جمهور آمریکا، به اتباع روس امکان دارد دربردارنده پول‌شویی نیز بوده باشد.

این شرکت برای تحقیق در مورد رابطه ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ با روسیه در زمان قبل از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از یک جاسوس انگلیسی کمک گرفته بود و حالا پرونده‌ای در این‌باره تهیه کرده است.

آدام شیف، عضو دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا، در این‌باره اظهار کرد: «این رونوشت‌ها اتهامات بسیار جدی مبنی بر این مطرح کرده است مبنی بر آنکه سازمان ترامپ امکان دارد با با اتباع روس، دست به پول‌شویی زده باشد».

این در حالی است که سازمان ترامپ این اتهامات را بی پایه اعلام نموده است.

این کمیته در مجلس نمایندگان آمریکا یکی از ۳ تحقیقات قانونی در مورد احتمال تبانی ستاد انتخاباتی ترامپ با روسیه را انجام می‌دهد. مسکو مدعیات آژانس‌های اطلاعاتی آمریکا در مورد مداخله این کشور در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ آمریکا برای کمک به ترامپ را رد نموده و هر گونه تبانی با تیم ترامپ را تکذیب کرده است.

ریاست این شرکت فیوژن جی پی اس در شهادت خود اظهار کرد این شرکت فروش آپارتمان‌های مربوط به ترامپ در نیویورک، میامی، پاناما و تورنتو را به دقت ارزیابی کرده است.

ما الگوهای خرید و فروشی تماشا کردیم که به نظر ما، نشان دهنده پول‌شویی است.»

»این در حالی است که آلن گارتن، مشاور ارشد سازمان ترامپ، این سخنان را رد کرده است.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83860

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.