تاریخ ارسال : ۲۴ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۱۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ترامپ ۳ میلیون مهاجر را “فورا” اخراج می‌کند

در حالی که تحلیلگران سیاسی از احتمال تعدیل مواضع دونالد ترامپ رئیس ‌جمهور منتخب آمریکا درباره وعده های تندروانه اش در دوره تبلیغات انتخاباتی خبر می دادند، وی برای اولین بار پس از پیروزی در انتخابات بر وعده‌اش درباره اخراج فوری مهاجران غیرقانونی تأکید کرد.

به گزارش شلمچه نیوز، در حالی که تحلیلگران سیاسی از احتمال تعدیل مواضع دونالد ترامپ رئیس ‌جمهور منتخب آمریکا درباره وعده های تندروانه اش در دوره تبلیغات انتخاباتی خبر می دادند، وی برای اولین بار پس از پیروزی در انتخابات بر وعده‌اش درباره اخراج فوری مهاجران غیرقانونی تأکید کرد.
 “دونالد ترامپ” رئیس ‌جمهور منتخب آمریکا برای اولین بار پس از پیروزی در انتخابات متعهد شد پس از تسلیم قدرت در ۲۰ ژانویه آینده، سه میلیون آواره غیر قانونی را فورا از این کشور اخراج نماید.
وی در مصاحبه با برنامه ۶۰ دقیقه شبکه “سی ‌بی ‌اس” گفت: «کاری که ما می‌خواهیم انجام دهیم این است که افرادی را که بزهکار هستند یا سابقه جنایی دارند عضو گروه‌های بزهکار یا قاچاقچی مواد مخدر هستند – که تعدادشان هم زیاد است – و شاید دو یا حتی سه میلیون نفر باشند از کشور اخراج یا زندانی کنیم». وی افزود تکلیف ۸ میلیون مهاجر غیرقانونی دیگر وقتی مشخص می‌شود که مرز آمریکا و مکزیک بسته شده باشد.
ترامپ البته پیش از انتخاب وعده داده بود که یک “نیروی اخراج” ایجاد کند که وظیفه‌اش یافتن و بیرون کردن یازده میلیون پناهجوی غیرقانونی است. به نظر می‌رسد وی فعلا از ایده اخراج دسته‌جمعی کلیه پناهجویان غیرقانونی عقب‌نشینی کرده است.
رئیس‌جمهور منتخب همچنین با تأکید بر وعده‌اش مبنی بر ساخت دیوار در مرز مکزیک گفت ممکن است بخش‌هایی از این مانع مرزی، به جای دیوار، فنس باشد، اما به هر حال قرار است در مرز از ورود پناهجویان و قاچاقچیان مواد مخدر جلوگیری شود.
العالم

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29754

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.