تاریخ ارسال : ۲۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۱۹:۲۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

یک امتیاز با ارزش پرسپولیس قبل از دربی پایتخت

تیم های تراکتورسازی و پرسپولیس از ساعت ۱۷:۱۵ در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی به مصاف هم رفتند.

 

به گزارش شلمچه نیوز، این دیدار، جدال تیمهای اول و دوم جدول لیگ برتر بود.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه،  علی علیپور و مهدی طارمی.

ترکیب تراکتورسازی:  محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، خالد شفیعی، هادی محمدی، مهدی کیانی، محمد نوری(۵۴- سینا عشوری)، کرار جاسم، سروش رفیعی، محمد ابراهیمی(۴۶- فرزاد حاتمی) و لوسیانو ادینیو.

 

دقایق حساس نیمه اول:

دقیقه ۴: مهدی طارمی پا به توپ وارد محوطه جریمه تراکتور شد و بعد از جا گذاشتن محمدرضا اخباری می‌توانست دروازه تراکتور را باز کند که خالد شفیعی با یک تکل خوب توپ را راهی کرنر کرد.

دقیقه ۷: روی کار ترکیبی بازیکنان تراکتورسازی، با ارسال ایران پوریان، ادینیو صاحب فرصت شد که بیرانوند واکنش به موقعی داشت.

دقیقه ۱۲: روی حمله تراکتوری ها، ضربه مهاجم این تیم در حالی که بیرانوند هم از دروازه خارج شده بود، به تیر دروازه پرسپولیس برخورد کرد و به زمین بازگشت.

دقیقه ۳۳: ارسال بازیکنان تراکتورسازی از جناح چپ با ضربه سر مهاجم این تیم همراه بود که بیرانوند توپ را روی خط دروازه گرفت. پس از این صحنه درگیری کوچکی بین بیرانوند و هادی محمدی به وجود آمد که داور، بازیکن تراکتورسازی را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه ۴۲: نفوذ محسن مسلمان از جناح راست با پاس عرضی او برای فرشاد احمدزاده همراه بود که ضربه این بازیکن را اخباری با کمک دفاع مهار کرد.

دقیقه ۴۵: روی ضربه ایستگاهی تراکتورسازی، سروش رفیعی پشت توپ ایستاد که توپ او با اختلاف کم از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

 

دقایق حساس نیمه دوم:

دقیقه ۵۵:  ارسال بازیکنان تراکتورسازی با ضربه سر محمدی همراه بود که توپ او راهی کرنر شد.

دقیقه ۶۷:  جاسم کرار بازیکن عراقی تراکتورسازی با کمال کامیابی نیا از پرسپولیس درگیری فیزیکی پیدا کرد. او به خاطر خطای این بازیکن روی خودش عصبانی شد.

دقیقه ۸۲: به دلیل اعتراض تماشاگران و پرتاب اشیا به زمین داور بازی را متوقف کرد. امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی هم نسبت به این رفتار تماشاگران اعتراض کرد و آنها را به آرامش دعوت کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=24862

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.