تاریخ ارسال : ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۴۵ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

هراس علی مطهری از آمدن احمدی نژاد برای انتخابات ریاست جمهوری!

احمدی نژاد تنها فردی است که هر وقت بخواهد در انتخابات جریان سازی می کند و او آنقدر محبوبیت دارد که علی مطهری و خیلی از چهره های سیاسی هم طیف او را آشفته کند…

به گزارش شلمچه نیوز، علی مطهری در خصوص حضور مجدد محمود احمدی نژاد در عرصه سیاسی و انتخابات ریاست جمهوری گفت: احمدی نژاد ابتدا باید محاکمه شود، بعد به عنوان نامزد انتخابات خود را معرفی نماید!

با توجه به اینکه روحانی به وعده های داده شده در شعارهای انتخاباتی خود پس از بدست آوردن دولت یازدهم ناتوان بوده است و تا انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ بعید است به موفقیت های لازم نایل آید و به همین دلیل نتایج انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم نمی تواند برای دولتی ها و حامیان آنها رضایت بخش باشد.

احمدی نژاد تنها فردی است که هر وقت بخواهد در انتخابات جریان سازی می کند و او آنقدر محبوبیت دارد که علی مطهری و خیلی از چهره های سیاسی هم طیف او را آشفته کند تا جایی که بجای رقابت در فکر واژه های تخریب، توهین، فحاشی، تهمت، ردصلاحیت و حتی خواهان محاکمه وی می شوند!

علی مطهری اگر خواهان محاکمه احمدی نژاد است پس او هم باید به خاطر حمایت کورکورانه اش از سران فتنه و همچنین زیر سوال بردن دستگاه های امنیتی و قضایی کشور و حتی جایگاه ولایت فقیه محاکمه شود.

واقعا جای سوال دارد علی مطهری در مسند کدام قاضی نشسته که اینچنین حکمی را صادر می کند؟ اگر احمدی نژاد تخلف کرده و یا خیانتی انجام داده چرا محاکمه نمی شود؟

براستی چرا از نام احمدی نژاد می ترسند؟ چرا احمدی نژاد در چشم بعضی ها خطرناک می آید؟ کاش علی مطهری و همه کسانی که با آمدن احمدی نژاد این همه ترس و واهمه را از خود دور می کردند و کمی انتخابات آزاد را به جای فحش و ناسزا بر می گزیدند!

محمود احمدی نژاد می تواند ریاست جمهوری روحانی را یک دوره کند و این عصبانیت ها و سردرگمی ها نشان از محبوبیت بالای او است که به راحتی توانایی تغییر نتایج انتخابات به نفع خود باشد. احمدی نژاد در عین سادگی بسیار باهوش است و همیشه او را غیر قابل پیش بینی می دانند. در پاکدستی و ساده زیستی مثال زدنی است و هرچقدر زمان می گذرد سلامت وی بیشتر به چشم می آید او بدون اینکه پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ کوچکترین پاسخی به منتقدانش داشته باشد و با سکوت خود عصبانیت مخالفان را بیشتر کرد.

۱۳۴۶/ ۱


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=15490

برچسب ها:
, , ,


  • عرب ۱۳۹۵-۰۲-۰۷ - ۱۱:۱۴ - پاسخ دادن

    امیدواری قهرنکند

  • دیدگاه شما

    معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.