تاریخ ارسال : ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تروریست ها نفس های آخر خود را در عراق و سوریه می کشند

تروریست‌ها نفس‌های آخر خود را در عراق و سوریه می‌کشند به گزارش شلمچه نیوز به نقل از  حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، علی لاریجانی صبح امروز (سه شنبه، ۳۰ آبان ماه ماه) قبل از عزیمت به کشور ترکیه برای حضور در دهمین مجمع عمومی مجالس آسیایی در فرودگاه مهرآباد تهران در جمع خبرنگاران عنوان کرد: برای شرکت در مجمع مجالس آسیایی به کشور ترکیه عزیمت خواهیم کرد.

ریاست مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کشورهای فراوانی در مجمع مجالس آسیایی عضویت دارند، عنوان کرد: اکثر از ۴۰ کشور در مجمع مجالس آسیایی عضویت دارند و اکثر از ۱۰ نهاد و کشور نیز بعنوان ناظر در این اجلاس حضور خواهند یافت.

وی اهتمام کرد: یکی از محورهای ارزشمند در مجمع عمومی مجالس آسیایی این هست که ثبات و امنیت محافظت گردد و کشورها از دستاوردهای همدیگر بکارگیری کنند تا در پناه امنیت به پیشرفت و پیشرفت و آبادانی دست یابیم.

لاریجانی دنبال کرد: مذاکره با مدیران کشورهای شرکت کننده در مجمع عمومی مجالس آسیایی در ترکیه یکی دیگر از کارهایی بود که در عزیمت به ترکیه موردنظر هست که کانون این گفتگوها همکاری‌های اقتصادی هست.

وی اهتمام کرد: جمهوری اسلامی ایران ایران حجم مطلوبی برای جهش در حوزه‌های اقتصادی دارد و اگر این مبحث با مشارکت کشورهای دنیا بخصوص کشورهای آسیایی تلاقی پیدا کند برای ایران مطلوب و مفید هست.

ریاست مجلس شورای اسلامی در انتهاء متذکر گردید: از فرصت مجمع عمومی مجالس آسیایی بکارگیری می‌شود تا با انجام گفت‌وگوها زمینه پیشرفت زیادتر اقتصادی کشور فراهم گردد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75541

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.