تاریخ ارسال : ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۰۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ترویج فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی از اهداف اردوی راهیان نور است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری صداوسیما ، نشست هم اندیشی و هماهنگی اردوی راهیان نور منطقه کهریزک با حضور افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک، سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله باقرشهر و مسئولین این حوزه در دفتر مدیریت آموزش و پرورش کهریزک برگزار گردید.
در این جلسه افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک گفت: ترویج فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی از اهداف اردوی راهیان نور است و برگزاری این چنین اردوهایی در جهت حفظ ارزش های انقلاب اسلامی بسیار موثر می باشد.
وی در ادامه افزود: انتظار می رود با تدابیر لازم و برنامه ریزی های کارآمد و دقیق در جهت هر چه بهتر برگزار شدن اردوی راهیان نور گام موثر برداریم.
وی همچنین اضافه کرد: در سال تحصیلی جدید با برنامه ریزی های صورت گرفته تعداد کاروان دانش آموزی اعزامی به سرزمین نور به پنج دوره افزایش یافته که دو دوره از این اعزام به حمد الهی به بهترین نحو برگزار گردیده است.
در ادامه سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله باقرشهر ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست، گفت: اردوی راهیان نور یک حرکت فرهنگی است که با همکاری آموزش و پرورش و سپاه پاسداران و دیگر ارگان ها انجام می شود و انتظار می رود در برپایی این اردو از تمام ظرفیت ها استفاده بهینه صورت گیرد.
وی همچنین عنوان کرد: این نشست فرصت خوبی برای استفاده از فکر و اندیشه یکدیگر بوده تا بتوان در جهت مرتفع نمودن مشکلات گامی موثر برداشت.
گفتنی است در این نشست اعضای حاضر به تشریح دستورالعمل اردوی راهیان نور و برنامه های آن در برپایی اردوی راهیان نور پرداختند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=31546

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.