تاریخ ارسال : ۲۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۱۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ترکمنستان ۲ – ۱ عمان / ایران ۲ امتیاز تا صعود مستقیم(+جدول)

تیم ملی ایران می تواند با کسب دو مساوی از دوبازی آینده اش به صورت مستقیم به مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی و البته مرحله نهایی جام ملت های آسیا صعود کند. شاگردان کی روش با فاصله ۳ امتیازی با عمان حتی می توانند با پیروزی مقابل هند در تهران از صعود خود مطمئن شوند.

عصرایران – تیم ملی ترکمنستان موفق به شکست عمان شد. از مرحله مقدماتی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ در گروه D  آسیا سه شنبه تیم های ترکمنستان و عمان رو در روی یکدیگر قرار گرفتند و تیم ترکمنستان موفق شد با نتیجه ۲-۱ عمان را شکست دهد.گل های این بازی برای ترکمنستان را آرتور گئورکیان ۴۰ و سلیمان موهادوف ۶۷ به ثمر رساندند و تک گل عمان را محمد القسانی در دقیقه ۷۰ به ثمر رساند.

 ترکمن ها با کسب این پیروزی امیدی برای صعود به مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا خواهند داشت. اما این پیروزی برای شاگردان کی روش اهمیت زیادی داشت. حالا و با این نتیجه تیم ملی ایران می تواند با کسب دو مساوی از دوبازی آینده اش به صورت مستقیم به مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی و البته مرحله نهایی جام ملت های آسیا صعود کند.شاگردان کی روش با فاصله ۳ امتیازی با عمان حتی می توانند با پیروزی مقابل هند در تهران از صعود خود مطمئن شوند.
ایران در حال حاضر تفاضل گل +۱۷ دارد و در بدترین حالت تفاضلش پس از پیروزی مقابل هند در تهران به ۱۸ می رسد. حالا عمان باید به ایران و گوام بیش از ۱۳ گل بزند تا بالاتر از ایران قرار بگیرد و همین نکته صعود ایران به مرحله نهایی را تضمین می کند.

تیم

بازیها

برد

مساوی

باخت

گل زده

گل خورده

تفاضل گل

امتیاز

۱

ایران

۶

۴

۲

۰

۲۰

۳

۱۷

۱۴

۲

عمان

۶

۳

۲

۱

۱۰

۵

۵

۱۱

۳

ترکمنستان

۷

۳

۱

۳

۸

۱۰

۱۰

۴

گوام

۷

۲

۱

۴

۳

۱۵

-۱۲

۷

۵

هند

۶

۱

۰

۵

۴

۱۲

۳


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=5851

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.