تاریخ ارسال : ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۲۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تسخیرکنندگان لانه جاسوسی وابسته به جناح سیاسی نبوند

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، سردار هاشم غیاثی در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان، گفت: ۳ واقعه در ۱۳ آبان روی داد که مهمترین آن تسخیر لانه جاسوسی است.

وی ادامه داد: اگر نبود این حرکت، با توجه به اسنادیکه در اختیار قرار گرفت بیانگر طراحی برای حرکت های بزرگ تر دشمنان بود و تسخیر لانه جاسوسی مانع و شکستی برای دشمن شد.

فرمانده سپاه فجر فارس یادآور شد: جوانانی که لانه جاسوسی را تسخیر کردند هیچگونه وابستگی به جناح ها سساسی نداشتند و تنها بنابر فرموده و دستور امام(ره) وارد عمل شدند و اگر نبود این حرکت شاهد توطئه های دیگر بودیم.

سردار غیاثی تاکید کرد: استکبار ستیزی شاخصه مهم انقلاب بود و اعتقاد داریم دستگاه های متولی برای توسعه استکبارستیزی برنامه های هدفمند تعریف کنند.

وی افزود: امروز با گذشت ۴۰ سال از آن واقعه تمامی توطئه های دشمنان نقش بر آب شده و همه زیر سایه ولایت  با سربلندی و پیروزی حرکت می کنیم.

فرمانده سپاه فجر فارس ادامه داد: امروز دشمن از همیشه ضعیف تر شده و این تحریم ها نمی تواند تصمیم ملت را تغییر دهد و همواره ملت ما در تمامی صحنه های انقلاب حضور داشتند.

سردار غیاثی افزود: استمرار این مسیر محقق نمی شود مگر زیر سایه و تبعیت از ولی فقیه و مردم باید از این روزها به عنوان یک فرصت استفاده کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73217

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.