تاریخ ارسال : ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۰۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تسهیلات ۵ میلیاردی بسیج سازندگی ساری در سال ۹۴

 سرگردحسین نادری ورندی مدیر بسیج سازندگی سپاه ساری : سال گذشته ۱۰۰ درصد اعتبارات را جذب کردیم و با اجرای طرح های بسیار خوب این اعتبار در سال جاری افزایشی خواهد بود.

به گزارش سلام ساری به نقل از باران شمال، سرگردحسین نادری ورندی مدیر بسیج سازندگی سپاه ساری در نشست هفته بسیج سازندگی بین خبرنگاران استان بااشاره به اینکه تاکید براقتصاد مقاومتی بر اساس منویات مقام معظم رهبری سرلوحه برنامه های بسیج سازندگی است گفت: ترویج فرهنگ و گفتمان اقتصاد مقاومتی در راستای دست یابی به شعار”هر خانه یک کارخانه و هر ایرانی یک تولید کننده ” هدف ما در بسیج سازندگی است.

وی با تاکید بر شعار هر ایرانی یک تولید کننده اظهار داشت: با تلاش بسیج سازندگی در ساری توانسیتم به حمدا… ثابت کنیم که با گفتمان اقتصاد مقاومتی می توان با دست خالی کارهای بزرگی انجام داد.

سرگرد پاسدار نادری ورندی تصریح کرد: بهترین دستگاهی که می تواند در بحث اقتصاد مقاومتی الگو باشد بسج است و در راس آن بسیج سازندگی است که با گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی توانسته در سطح استان رتبه اول را به خود اختصاص دهد.

14

نادری ورندی بیان داشت: بسیج سازندگی هم در فعالیت های عمرانی جلودار است و هم  در مبحث مهم اقتصاد مقاومتی و بسیج سازندگی ساری این آمادگی و ظرفیت را دارد که در عملیات عمرانی و اجرایی با ادارت مشارکت داشته و برای عمران و آبادانی استان و شهرستان گام بردارد.

مدیر بسیج سازندگی سپاه ساری با اظهار اینکه در رفع محرومین زدایی و اقتصاد مقاومتی طی سه سال ۲ هزار نفر از تسهیلات اشتغال و تولید برخوردار شدند گفت: این تسهیلات بیش از ۲۰ میلیارد تومان بود که از منابع بانک مهر اقتصاد پرداخت شد.

سرگرد پاسدار نادری ورندی با اشاره به اینکه شهرستان ۵۰۰ هزار نفری ساری ۱۷۲ هزار بسیجی دارد گفت: ساری ظرفیتی بسیار در بخش تولید و اشتغال دارد.

وی با بیان اینکه در سال ۹۴ چیزی حدود ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال و تولید پرداخت کردیم اجرای برنامه های بسیج سازندگی سپاه ساری را ۲۰۰ درصدی بیان کرد و گفت: سال گذشته ۱۰۰ درصد اعتبارات را جذب کردیم و با اجرای طرح های بسیار خوب این اعتبار در سال جاری افزایشی خواهد بود .

مدیر بسیج سازندگی سپاه ساری با اظهار اینکه در سال ۹۵ برابر با برنامه ابلاغی ۶۵ برنامه تعریف شد از افزایش این برنامه ها تا ۱۰۰ مورد خبر داد و گفت: برای افرادی که بازگشت معکوس به روستاها داشته باشند نیز تسهیلات خوبی در نظر گرفته شده است.

سرگرد پاسدار نادری ورندی از فعالیت هزار نفری بسیج محلات در ساری برای رفع محرومیت زدایی خبر داد و گفت: سپاه کربلا دستگاهی پیشرو در امر اقتصاد مقاومتی است .

وی همچنین از برگزاری ۴ نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در استان در سالی که گذشت خبر داد و گفت: ساخت ۶ خانه محروم توسط گروه جهادی شهدای  مدافع حرم در روستای اجارستاق ساری، یک خانه محروم در ساری، وافتتاح ده ها طرح اقتصاد مقاومتی در ساری از جمله فعالیت های بسیج سازندگی ساری است.

یادآور می شود: برای حمایت از کارآفرینان بسیج سازندگی نمایشگاهی از تولیدات اقتصاد مقاومتی در محوطه سپاه ساری  نیز دایر گشت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16134

برچسب ها:
,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.