تاریخ ارسال : ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تشکیل پرونده تندرستی برای مفاخر ورزش کشور

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری- تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، دکتر غلامرضا نوروزی با اشاره به خدمات متنوع و وسیع فداسیون پزشکی ورزشی به اقشار متفاوت جامعه ورزش، گفت: مجموعه پزشکی ورزشی به طور مستمر کوشش داشته تا در چارچوب مقررات و مقررات و به خوب ترین شکل محتمل در خدمت جامعه ورزش باشد. در جدیدترین اقدام با توجه به لزوم پشتیبانی از پیشکسوتان ورزش کشور و تاکید وزارت ورزش و جوانان طرح حمایتی مخصوصی را برای اساطیر ورزش کشور به زودی اجرا می کنیم.

ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی اظهار کرد: با توجه به پا به سن گذاشتن پیشکسوتان ورزش کشور و احتیاج آنان به معاینات دوره ای و منظم، باید پیش از پیش آمدن سانحه یا  مبتلاء شدن این عزیزان به بیماری، برای محافظت تندرستی آنان کوشش کنیم.

.. به مراحل آخر درمان، وارد عمل شویم لکن ضروری هست برای این دُرهای گرانبهای ورزش ایران به موقع کارهای لازم را انجام دهیم.

نوروزی عنوان نمود: بر این اساس برای اساطیر ورزش ایران پرونده تندرستی تشکیل داده و با اعزام تیم پزشکی ورزشی به محل سکونت آنان یا مراجعه خود آنان به درمانگاه فداسیون پزشکی ورزشی بررسی های دوره ای به عمل می آید تا کارهای پیشگیرانه برای محافظت تندرستی این عزیزان، در اسرع وقت صورت پذیرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83229

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.