تاریخ ارسال : ۰۸ آذر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تصمیمات مقتضی در مورد فاجعه تصادف قطارها خواهیم گرفت

تصمیمات مقتضی در مورد فاجعه تصادف قطارها خواهیم گرفتبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از حوزه مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نائب رییس مجلس شورای اسلامی، ظهر امروز در مشهد با تولیت آستان قدس رضوی دیدار کرد.
مسعود پزشکیان در این دیدار با اظهار تأسف از حادثه تلخ تصادف قطار تبریز – مشهد و جان‌ باختن برخی از هموطنان عزیز کشور و آذربایجان در این حادثه، با اشاره به حضور روز گذشته خود در خانه یکی از جان‌باختگان این حادثه در تبریز، گفت: همدری و اظهار تأسف تنها بخشی از کاری است که می‌توان با خانواده‌های داغ‌دیده داشت؛ چرا که مصیبت وارده بسیار سنگین است.
وی افزود: این اصلا قابل قبول نیست که بخاطر سوءمدیریت و خطای انسانی در این زمان و با وجود این همه تجهیزات الکترونیکی و راهبری، یک چنین فاجعه‌ایی اتفاق بیافتد!
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری‌های انجام گرفته توسط نمایندگان و مسئولین جهت شناسایی و تشخیص هویت جان‌باختگان این حادثه، گفت: به شدت پیگیر این هستیم که عوامل اصلی این فاجعه مشخص شود و با شروع مجلس، حتما تصمیمات مقتضی نیز انجام خواهد پذیرفت.
آیت‌الله رئیسی نیز در این دیدار با اظهار تأسف و ناراحتی از وقوع این حادثه، به بیان کارهای انجام‌گرفته توسط آستان قدس برای بازماندگان این حادثه پرداخت و گفت: من نیز به نوبه خود، این ضایعه عظیم را به شما به عنوان نماینده مردم آذربایجان تسلیت می‌گویم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=31799

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.