تاریخ ارسال : ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۶:۵۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تصمیم سنای آمریکا در مورد طرح دوباره فعال شدن دولت ترامپ

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، مجلس سنای آمریکا رأی گیری در مورد طرح دوباره فعال شدن دولت این کشور تا تاریخ ۸ فوریه را به ظهر دوشنبه (به وقت واشنگتن) موکول کرد. 

« «میچ مک کانل» و «چاک شامر»، رهبران مجلس سنا در حال رایزنی برای رسیدن به توافقات لازم جهت دوباره فعال شدن دولت آمریکا و حل اختلاف های بر سر سایر طرح های قانونی می باشند. «»

»پالیتیکو نوشته پس از یک روز مذاکره میان اعضای معتدل دو حزب جمهوری خواه و دموکرات رسیدن به توافق برای دوباره فعال شدن دولت در شب یکشنبه هنوز بعید به نظر می رسید.

دولت ترامپ از ساعات اولیه روز شنبه و به دنبال اختلاف نظرهای شدید میان دولت ترامپ و نمایندگان جمهوری خواه سنا با سناتورهای دموکرات بر سر یک برنامه مهاجرتی تعطیل گردید.

نمایندگان دموکرات گفته اند طرح تخصیص کوتاه مدت بودجه به دولت آمریکا بایستی دربردارنده مفادی هم برای پشتیبانی از مهاجران جوان بدون مدارک هویتی (موسوم به «رویاپردازان») باشد. 

 جمهوری خواهان اهتمام کرده اند تا وقتی که دموکرات ها به دوباره فعال شدن دولت رأی ندهند، مذاکره ای در مورد مسائل مهاجرتی صورت نخواهد گرفت.

سناتورها پس از یک نشست ۹۰ دقیقه ای در ظهر یکشنبه طرح ایده ای خود را به مک کانل و چاک شامر تحویل دادند.

این طرح خواستار دوباره فعال شدن دولت آمریکا تا تاریخ ۸ فوریه هست و از مک کانل قصد دارد در صحن علنی سنا دارای تعهد گردد تا پیش از آن تاریخ طرح کوچ را در این مجلس به رأی بگذارد. 

..


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=84211

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.