تاریخ ارسال : ۱۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۱۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تضعیف نهادهای انقلابی نظیر سپاه موجب سوءاستفاده دشمن می‌شود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه پارلمانی خبرگزاری تسنیم، فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای درباره «ضرورت آمادگی برای حل مشکلات مردم» اعلام کرد که متأسفانه برخی عناصر سیاسی همسو با دولت تلاش می‌کنند با حاشیه‌سازی و ایجاد التهابات سیاسی ذهن مردم را از مسائل اصلی منحرف ساخته و ناتوانی‌های احتمالی دولت در حل مشکلات کشور را با عملیات روانی به عهده دیگران قرار دهند.

در این بیانیه آمده است: در شرایطی که با مجاهدت رزمندگان جهان اسلام شعاع نور انقلاب اسلامی در بخش‌های مهمی از جهان پرتوافشانی می‌کند و اقتدار جمهوری اسلامی ایران لرزه بر اندام سران نظام سلطه و مزدوران منطقه‌ای آنها انداخته است، طراحی شیطانی دشمنان انقلاب اسلامی وارد فازهای جدیدی شده است؛ تصویب تحریم‌های سازمان‌یافته بنای آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران توسط رژیم بدعهد آمریکا و تحریک برخی حکام بی‌تجربه و عناصر منطقه، برای ناامن‌سازی داخلی در ایران از طریق اعزام تروریست‌ها بخشی از این طراحی شیطانی کاخ سفید و هم‌پیمانان این رژیم است.

اکنون ما در آستانه تشکیل دولت دوازدهم هستیم، ملت ایران از یک انتخابات پرشور با حضور خود پای صندوق‌های رأی اجازه دادند در یک رقابت نفس‌گیر رئیس‌جمهور مستقر برای چهار سال دیگر سکان اجرایی کشور را در دست داشته باشند.

ملت ایران چه آنها که به رئیس‌جمهور رأی دادند و چه آنهایی که رأی ندادند خواهان برنامه‌ریزی و آمادگی رئیس‌جمهور و دولت ایشان برای حل مشکلات اقتصادی، مبارزه با رکود حاکم بر بازار، ایجاد اشتغال، جلوگیری از واردات بی‌رویه و مبارزه با قاچاق زیان‌بار کالا و حل بحران موسسات مالی و اعتباری و اجرای کامل برنامه ششم توسعه بر ایجاد رونق اقتصادی و مبارزه با فساد و بهبود معیشت مردم هستند.

متأسفانه برخی عناصر سیاسی همسو با دولت تلاش می‌کنند با حاشیه‌سازی و ایجاد التهابات سیاسی ذهن مردم را از مسائل اصلی منحرف ساخته و ناتوانی‌های احتمالی دولت در حل مشکلات کشور را با عملیات روانی به عهده دیگران قرار دهند.

فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تکرار سخنرانی برخی دولت‌مردان و تداوم برخی شعارهای انتخاباتی تاریخ گذشته را برای کشور و ملت بی‌فایده دانسته و هجوم کلامی به رقبای سابق و نیز تضعیف نهادهای انقلابی همچون سپاه پاسداران را به ویژه در شرایط فعلی موجب خوشحالی و سوء استفاده دشمن می‌داند.

فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس از رئیس‌جمهور محترم انتظار دارد خود و دولتش را برای اجرای برنامه ششم توسعه و رسیدگی به مشکلات مردم و مبارزه با فساد اقتصادی و نیز تحقق رونق اقتصادی ممحض نموده و اجازه ندهند برخی عناصر و مشاوران سیاسی فرصت چهار ساله جدید را صرف دو قطبی بی‌حاصل سیاسی و ایجاد تفرقه بین مردم نمایند.

ما به عنوان نمایندگان عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی در راستای تدابیر راهبردی رهبر معظم انقلاب اسلامی آمادگی خود را برای کمک به دولت در راستای حل مشکلات مردم اعلام می‌داریم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=55328

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.