تاریخ ارسال : ۱۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۰۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تعداد نمایندگان تایباد و تربت جام در مجلس باید به ۲ نفر برسد

جلیل رحیمی جهان آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: هم اکنون حوزه انتخابیه بنده شامل شهرهای تربت جام، تایباد و باخزر است که این محدوده بخش صالح آباد که خود به اندازه یک شهرستان جمعیت دارد را نیز شامل می‌شود.

وی بیان کرد: این منطقه در حدود ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد که معادل برخی از استان‌های کشور بوده و به همین علت رسیدگی به مشکلات مردم این محدوده نیاز به قدرت و توان اجرایی بیشتر از یک نماینده را دارد.

عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی ادامه داد: باید در نظر داشت که در این منطقه محروم‌ترین بخش‌های استان خراسان رضوی قرار دارند و به عنوان نماینده این حوزه اگر تنها وقت خود را برای رفع کمبودهای صالح آباد قرار دهم باز هم بعید است که بتوانم برای رفع مشکلات این منطقه اقدام کنم.

رحیمی جهان آبادی تأکید کرد: خواسته‌ای را برای وزارت کشور فرستاده‌ایم که بر مبنای آن درخواست شده یک نماینده به تعداد نمایندگان این شهرستان در مجلس اضافه شود و یا اینکه تایباد و باخزر به عنوان یک حوزه انتخابیه جداگانه در نظر گرفته شوند.

وی خاطرنشان کرد: این مسئله سبب می‌شود که توان رایزنی برای رفع مشکلات این منطقه انتخابیه بیشتر شده و مردم بتوانند به حقوق خود دست پیدا کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73968

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.