تاریخ ارسال : ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۵۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران اعلام کرد:

تعزیربیش از ۲۷میلیاردی عرضه کنندگان کالای قاچاق در مازندران

تعزیرات حکومتی مازندران متخلفین عرضه کالای قاچاق را بیش از ۲۷ میلیارد ریال در این استان به جزای نقدی محکوم کرد.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان مازندران،  مهدی عباسی مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از برخورد با عرضه کنندگان کالای قاچاق در استان خبرداد وگفت: از ابتدای سال تاکنون ۱ هزار و ۲۲۲ فقره پرونده قاچاق کالا در استان رسیدگی و مختومه شد.

وی افزود: در این مدت متخلفین به مبلغ ۲۷ میلیارد و ۳۴۴ میلیون و ۸۹ هزار و ۴۲۵ ریال جزای نقدی محکوم شدند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران تصریح کرد: با توجه باینکه قاچاق ضربه ی جبران ناپذیر به بدنه اقتصاد و تولیدات داخلی می زند لذا در اولویت رسیدگی و اجرای حکم قرار دارد.

این مقام ارشد تعزیرات حکومتی مازندران اذعان کرد. در تحقق منویات مدبرانه مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و مبارزه با قاچاق کالا در تمامی ادارات استان شعبه ویژه رسیدگی به پرونده های قاچاق تاسیس شده و روسای شعب سراسراستان صلاحیت رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا را دارند و با تمام تلاش و همت و بضاعت و مشکلات فراروی به پرونده های قاچاق رسیدگی و اجرای احکام صادره اقدام می نمایند که آمار اعلامی موید این موضوع می باشد.

عباسی در خصوص بیشترین پرونده های قاچاق استان گفت : قاچاق چوب ۴۷۹ فقره ، اقلام بهداشتی ۱۲۵ فقره تنقلات ۱۰۳ فقره ، ، لوازم خانگی ۵۲ فقره، ، ، سیگار ۵۰ فقره ، طلا ۴۸ فقره ،میوه ۴۱ فقره ، ، پوشاک ۳۱ فقره ،موتور ۲۲ فقره بیشترین موارد تخلف بود


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=87619

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.