تاریخ ارسال : ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۹:۲۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تعیین دلیل فوت کارگردان معروف

بازپرس جنایی تهران دلیل فوت کارگردان پیشین سینما و تلویزیون که اواخر سال گذشته در جریان آتش‌سوزی خانه‌ای در پایتخت جان خود را از دست داد، نشت گازخانگی اعلام نمودند.
ساعت ۱۲ ظهر هفتم اسفند سال گذشته مأمورین آتش نشانی پایتخت در جریان آتش سوزی طبقه چهارم خانه‌ای واقع در خیابان شریعتی جای گرفتند.
بدن نیمه جان این مرد ۸۰ ساله به بیمارستان شهید مطهری جابه جا شد، اما ۸ روز بعد از این سانحه به دلیل شدت سوختگی جان خود را از دست داد.     با فوت این مرد مبحث به بازپرس کشیک کشتن تهران و تیم تحقیق اعلام گردید و در جریان ارزیابی مشخص گردید که او «همایون شهنواز»، کارگردان سریال‌های تلویزیونی «دلیران تنگستان»، «روز‌های به یادماندنی» و فیلم سینمایی «شاه خاموش» بوده هست که یک تنه در طبقه چهارم مجتمع سکونت داشته و خانواده‌اش در خارج از کشور زندگی می‌کنند.
بعد از این سانحه و فوت این کارگردان تحقیقات پلیسی با فرمان بازپرس منافی آذر ادامه یافت و درنهایت بعد از حدود یک ماه تیم تحقیق دریافتند این کارگردان هنگام روشن کردن اجاق برای درست کردن چای، متوجه نشتی گاز نشده و بدون آگاهی از این مبحث کبریت را روشن کرده که منتج به منفجر شدن و آتش‌سوزی شده هست.   مرجع: روزنامه ایران


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95079

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.