تاریخ ارسال : ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۲۰:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

تغییر مسیر ناگهانی روحانی در ساری

به گزارش شلمچه نیوز، حجت‌الاسلام حسن روحانی صبح امروز مهمان مردم مازندران شد، طبق وعده اعلام شده رئیس جمهور قرار بود ساعت ۹:۳۰ صبح در ورزشگاه شهید متقی ساری سخنرانی کند.

مردم میاندورود که منتظر حضور رئیس جمهور در این شهرستان بودند، به‌دلیل انصراف رئیس جمهور از حضور در این شهرستان ناراحت، محل استقبال را ترک کردند.

طبق روال عادی حضور مقامات همه مسئولان که از طریق فرودگاه شهرستان ساری وارد مازندران می‌شوند از شهرستان میاندورود عبور می‌کنند، رئیس‌جمهور امسال تابوشکنی کرد و از درب پشتی فرودگاه به‌سمت شهرستان ساری حرکت کرد.

رئیس جمهور در طول مسیر نیز چندان معطل نشد و سریع به محل سخنرانی رسید.

دکتر روحانی ساعت ۱۰ به فرودگاه دشت‎ناز مازندران رسید و پس از سخنرانی نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران صحبت خویش را آغاز کرد.

به‌دلیل کم‌بودن وقت مسئولان و دست‌اندرکاران در حالی که آیت‌الله طبرسی در حال بیان دغدغه مردم استان بود، به ایشان تذکر دادند که وقت جلسه بسیار کم است.

استاندار مازندران هم پس از نماینده ولی فقیه در جمع مردم سخنرانی کرد؛ تابلو مرگ بر آمریکا چندین بار بر روی دستان مردم قرار می‌گرفت، تابلوی «مذاکره با آمریکا ممنوع» چندین‌بار توسط مردم بلند می‌شد.

اجرای موسیقی محلی بیشتر از سخنرانی استاندار مازندران طول کشید، رئیس جمهور با تمجید از اجرای سرود اجرا شده، بیان کرد: که این موسیقی به‌نوعی کار و تلاش را در این استان ترویج می‌کند.

بلافاصله با شنیدن صدای اذان صحبت‌های رئیس جمهور به پایان رسید و ورزشگاه را ترک کرد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=2879

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.