تاریخ ارسال : ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۹:۳۱ 1 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه
محمدرضا سابقی؛

تفاوت آمریکای اوباما و آمریکای ترامپ؟

 

شلمچه نیوز- محمدرضا سابقی؛ یه مساله ای که شدیدا تو ذوق میزنه اینه که یه عده میخوان و دارن به صورت زیرکانه و عامدانه اشکالات برجام و ضعف های دیپلمات های ما رو گردن ترامپ می اندازند و حتی بالاتر از اون تلاش میکنند علت دشمنی ما با آمریکا رو خلاصه در شخص دیوانه ای به نام ترامپ کنند!

یعنی میخوان ذهنیت مردمو ببرن اونجا که فکر کنن دشمن و طرفشون فقط یه آدم بد به نام ترامپ هست و نه ذات جنایتکار و شیطانی آمریکا و علت اینکه برجام نتیجه نگرفته این فرد است! و نه حتی ضعف دیپلمات ها و ذات پلید امریکا! حتی دیده شد فقط علیه این آدم شعار میدن و اگه دقت کرده باشین فقط علیه ترامپ مطلب مینویسن و شخصیت ترامپ رو بیش از ذات متخاصم امریکا برجسته میکنند همین هایی که تا دیروز به امریکا کمتر از گل نمیگفتن به طرز عجیبی دارن ترامپ رو میکوبند!
به نظرم یه عده دانسته یا نادانسته دارند طوری عمل میکنند خیلی نرم علت این دشمنی فراموش بشه و فراموش بشه که همه دشمنی ما با امریکا سر ذات و ماهیت امریکاست،امریکا به دلیل ماهیت پلیدش به انواع و طرق مختلف چه در زمان اوباما چه در زمان بوش چه ریگان چه کلینتون با ما دشمنی کرده ما رو تحریم کرده، دانشمندان ما رو ترور کرده،حامی اصلی جنگ_هشت_ساله علیه ما بوده تروریست های رو علیه ما تقویت کرده، از براندازان #حکومت ما حمایت کرده،کودتای بیست و هشت مرداد رو ساماندهی کرده ،هواپیماتو ساقط کرده اموال ما رو بلوکه کرده و به تاسیسات_امنیتی و حساس ما توسط #ویروس های کامپیوتری حمله کرده و ما رو مورد #تحریم_اقتصادی قرار داده که خودش اعلان جنگ هست ولی اینها میخوان کاری کنن این مسائل فراموش بشه و همه فکر کنن بزرگترین جنایت تاریخ علیه ما توسط ترامپ داره انجام میشه

به نظرم این مسائل توسط حامیان داخلی کدخدا القا میشه که تو این چند سال اخیر با همکاری دموکراتهای مکار ،بزک کن چهره جنایتکار آمریکا بودن و حالا که دستشون از دموکراتها کوتاه شده با این حقه و هیولا سازی از ترامپ برای بزک ذات آمریکا دارن خودشون رو به آب و تاب میندازن تا اگه روزی که باز #دموکرات مکاری جای ترامپ رو بگیره و نوروز با لهجه بگه ایرانیا عید شما مبارک ! دلشون غنج بره و با خوشحالی بگن مشکل ما با آمریکا دیگه تمام شد چون مشکل ترامپ بود و حالا وقت #صلح و آشتیه!
و جالب اینکه صدا و سیما هم داره در این پازل بازی میکنه!

یکی باید تو گوش اینا بکنه که آمریکا همان آمریکاست و عوض نشده ‏آمریکا دشمن است؛با همه ویژگی‌های تخاصم و ‌دشمنی.آمریکای ترامپ ،آمریکای کلینتون، آمریکای بوش، آمریکای کارتر،آمریکای اوباما در اصل و ‌سطح دشمنی یکی هستند و تفاوتشان در مدل دشمنی است


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=72981

برچسب ها:
, ,


 • دکترحمیدمومنی ۱۳۹۶-۰۸-۱۲ - ۱۱:۴۹ - پاسخ دادن

  آیاهزینه های سنگین برجام را توافق کنندگان و مجلس ۲۰ دقیقه ای نمیبینند؟؟؟

  ..سال۹۲ کشورما ۱۹۰۰۰ سانتیریفیوژ داشت که در توافق باید به یک سوم میرسید شاید مردم نمیدانند برای هر یک سانتیریفیوز ۶۰۰یورو هزینه ساخت شده حالا ۱۲هزارضربدر۶۰۰ یورو رو حساب کنید البته +هزینه نگهداری و رسیدگی این سانتیریفیوژ ها هم روش!

  طبق اعلام مقامات هسته ای اورانیوم ذخیره شده ما ۱۱۰ تن بود که طبق توافق اون رو به ۳۰۰ کیلو کاهش دادیم بقیه رو اسید کردیم یعنی نابود شد !!!
  هیچ میدانید با یک کیلو اورانیوم چقدر میشه برق تولید کرد ؟یا داروهای هسته ای برای بیماران خاص ساخت؟؟ اگر قیمت هر یک کیلو رو یک۱ میلیون دلار حساب کنیم (صدوده تن) ۱۱۰ تن اورانیوم چقدر میشود؟!

  ..واما میرسیم به قلب هسته ای یعنی راکتور!!
  دوسال پیش عربستان اعلام کرد برای ساخت قلب راکتور ۲۰۰میلیارد دلار بودجه گذاشتند .. حالا ما همین راکتورمونو ۵۰میلیارد دلار حساب کنیم +هزینه نکهداری ۳۵سال چقدر میشود که در توافق برجام بتن ریخته شد ..و علنا این راکتور قابل استفاده نیست!!!

  دونیروگاه هسته ای ما که چهل۴۰ساله فعالیت داشتند تعطیل شدند ۴۰سال هزینه ساخت و نگهداری همین سایت ها چقدر میشود؟؟

  بله دوستان ما در برجام در کمترین حالت ۱۵۰ میلیارد دلار به کشور هزینه وارد کردیم فقط ب خاطر چند وعده بدون تضمین!!
  واقعا چرا ؟؟

  پول همه این خسارت ها از کجا داده شده است؟ از جیب ملت مستضعف و از بیت المال!؟

  … جریان کرسنت هم تاکنون حداقل فعلا ۵۸میلیارد دلار بر ایران هزینه وارد کرده و هنوزم داره وارد میکنه؟!.. ولی کسانی که باعث شدن این کرسنت بر کشور تحمیل بشه خیالشون هم نیست!!

 • دیدگاه شما

  معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.